Kıyafetlerle gebelik olur mu

Selindee

Üye
Üye
Kıyafetlerle gebelik olur mu
@SadmiN @Likapam ablalarim bende iç çamaşırı zıbın pantolon vardı erkek arkadaşım da ic çamaşırı eşofman vardı o sürtünme esnasında boşalmış benim üstümde kaldı bı beş on dakika olay olayı 8 gün oldu bugün adet günüm ama hala adet olmadım bu şekilde gebelik olur mu kıyafetleri geçip sperm gebe bırakabilir mi bir doktora sordum internette kanda hcg yaptırın demiş çok korkuyorum Allah rızası için yardım edin bana

Yine mi sen :) Hayır böyle hamilelik olmaz diyecem sen yine sorcan sorularını şıkır şıkır.
Ablam bana kalırsa bana gore de olmaz ama internette soru cevap yapan bir doktora sordum bugün regli günüm ama adetim gelmedi diye kanda beta hcg baktir dedi ondan korktum ablam sen biliyorsun en iyi senelerce gebelik korkusu yaşadım size sorular sordum ama adetim bir gün gecikmedi ama gelmedi adetim ablam bende ister istemez korktum @SadmiN

Ya işte birlikte oluyorlar kanı kaynamayasacılar sonra geliyorlar efendim hamile kalır mıyım. Ömrümüzü tükettiler ya bunlar bunlar koronadan beterler :D:D

o gün bizim evin karşısında yani yolun karşısında inşaat var iki genç girdiler oraya allahım dedim ya orda ceyran var hadi sahibi geldi yada deprem oldu ne olacak diye kendi kendime konuştum sabahı urfada oldu bizde sallandık

Geri