kız bebişlere hamıle olanlar buraya

ben 28. haftayı bitirmek üzereyim. yani 7 ayda toplam 10 kio aldım. çevremdekilere söyleyince inanamıyorlar. demek ki çok iyi dağılmış diyorlar, belli değilmiş o kadar.
çalışmak iyi geldi. bacaklarım açıldı resmen, tam hareket oldu benim için. yoksa yaz tatilinde evde iyice hantallaşmıştım. şimdi çok şükür çok rahat yürüyorum.

merhaba şubat ayının tatlı prenseslerinin anneleri :) 20+3 üz bugün ufaklık yaklaşık 380 gram civarında ama dr. işiniz var çok hareketli bi kız diyo bizim yaramaza haklı da gerçekten hiç durmuyo hele geceleri sürekli kalkıyorum kıpırtıları değil teklmeleri direk hissediyorum artık çok yorulduğum zaman kızıp basıyo tekmeyi genelde :) bide rock dinlediğimde eşlik ediyo bana müzik tarzımız da belli oldu sanırım ee annesine çekmiş yawrum :) allah hepimizin miniğini bağışlasın...

enem burası çok güzel datlu muhabbeti olan biyer eee ne yani şimdi hamiş deilim diye gelemicekmiyim:( hepinize hayırlı doğular kızlar Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip eder inşlh....
isteyen herkesede bu güzel duyguları tattırır...

enem burası çok güzel datlu muhabbeti olan biyer eee ne yani şimdi hamiş deilim diye gelemicekmiyim:( hepinize hayırlı doğular kızlar Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip eder inşlh....
isteyen herkesede bu güzel duyguları tattırır...
gel gel bacum gelllll ne acılar cektigimizi gor adamalr yan gelıp yatıyo butun acıları bız cekıyoruz ama bunda şanslıyızki en guzel duygularıda biz yasıyoruzzz

benim kiz sakinlesti 2-3 gündür cok ses cikarmiyo annesinin ödünü kopariyo ciko yemekte fayda etmiyo hareketlenmezse ebe hanima daniscaz bakalim normalmiymis

Geri