kız bebişlere hamıle olanlar buraya

Sessiz bir yerde yuksek sesle konus mutlaka sesine tepki vericektir eger 20 haftadan buyukse tabi...ise yaramazsa elinle uzerine yavas yavas baski yap sagdan soldan mutlaka uyanacaktir.:) banada doktor gostermisti..

evvttttt bende gecen öyle yaptim :) baktim hareket yok, elimle hafif baski yaptim ve konustum . bi kac dakka sonra hareketlendi :)

ya kizlar bazen bu benim kiz gece hic uyumuyormus gibi geliyor bana :)
ilk yatinca zaten hareketli oluyor.... ve gece her uyandigimda hareket halinde oluyor.. hatta bu sabah 5de beni o uyandirdi.. sert sert tekmeler... doguncada gece ku$u olursa ayvayi yedim :)

ilk yatinca zaten hareketli oluyor.... ve gece her uyandigimda hareket halinde oluyor.. hatta bu sabah 5de beni o uyandirdi.. sert sert tekmeler... doguncada gece ku$u olursa ayvayi yedim :)
Dogumdan sonra genellikle birkac hafta suruyo anne karnindaki ritmi..sen ona nasil ogretirsen uyku vaktini veya gece gunduz ayirt etmeyi ona gore davranir..

Sessiz bir yerde yuksek sesle konus mutlaka sesine tepki vericektir eger 20 haftadan buyukse tabi...ise yaramazsa elinle uzerine yavas yavas baski yap sagdan soldan mutlaka uyanacaktir.:) banada doktor gostermisti..

denemek lazim ya benimki bana naz yapiyo bi gün iyi tekmeliyo bi gün istirhate cekiliyo =)

öyle derler anneme dedim ya anne herkes gece hareketlenir bebek diyo dedim benimki copk nadir bi tekme atiyo okadar dedim, hadi bakalim dogumdan snrada gece rahat uyuyacaksin anlasilan dedi. bi dogum yapalim göreciiizzz :)

Esim yaparken gordugunde cok korkmustu..cocugun agzini gozunu yamuk yapican yapma diye kizardi..ama cok eglenceli:)

evt aynen benimkide.... bide diyor birak uyusun ne uyandiriyorsun diyo :) ana yüreyi i$te :)

Dogumdan sonra genellikle birkac hafta suruyo anne karnindaki ritmi..sen ona nasil ogretirsen uyku vaktini veya gece gunduz ayirt etmeyi ona gore davranir..

hmmm ben ona iyiceee ögretirim :) Simdi sorsalar isterse hic uyumasin ben bakarim derim ama... ozaman nasil olur bilemem :)

evt aynen benimkide.... bide diyor birak uyusun ne uyandiriyorsun diyo :) ana yüreyi i$te :)

hmmm ben ona iyiceee ögretirim :) Simdi sorsalar isterse hic uyumasin ben bakarim derim ama... ozaman nasil olur bilemem :)
Ben oglum dogdugunda saat 10 kadar yatirmaya alistirmistim..cok rahat uyuyorduk:) Ama bunda oglumu okula goturmek icin illaki erken kalkicam onun icin farketmez

canım bende aynı şeyi düşünüyorum... zaten 2-3 haftadır geceleri hep uyanıyorum ve ne zaman uyansam kızım beni tekmeliyor :) allahım hiç uyumuyor mu diyorum yaaaaa :)

yandık biz eminecim.

selam kız anneleri naber :)
benim şekerim çıktı yaaa canım sıkkın. kalan süreyi diyetle geçirmek zorunda kalacağım. nasıl gidiyor hamişlikler?

selam kız anneleri naber :)
benim şekerim çıktı yaaa canım sıkkın. kalan süreyi diyetle geçirmek zorunda kalacağım. nasıl gidiyor hamişlikler?
canım geçmiş olsun umarım bir an önce atlatırsın diyetle onun dışında sen nasılsın bebiş nasıl? ben yarın yaptırıcam ayrıntılı usg ile beraber şekeri çıkacak mı bilmiyorum ama bu iştahla kesin çıkar:)

Geri