1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  117
  Ödül Puanları:
  0

  Kız-erkek ayrı kurslara izin

  Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  Milli Eğitim Bakanlığı, yeni yayınlanan yönetmelikle, özel öğretim kurumlarında karma eğitim yaptıracak ancak programın özelliğini dikkate alarak, yalnızca kız ve erkek öğrenciler için açılacak özel kurslara da izin verecek.

  ÖZEL Okullar Yönetmeliği’ni yeni kanuna göre tekrar düzenleyen Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), yeni yönetmelikte, özel öğretim kurumlarında karma eğitim yaptıracak ancak öğretim programının özelliği dikkate alarak yalnızca kız veya erkek öğrenciler için açılacak özel kurslara da izin verecek. MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nce hazırlanan ve MEB’in internet sitesinde yer alan yönetmelik taslağında yer alan bazı maddeler şöyle: VALİLİK İZNİ "Özel okullar dışındaki özel öğretim kurumlarının açma izni valilik tarafından verilecek. Özel okulların açılabilmesi için bakanlığın izni gerekecek. Okul kurucu veya kurucu temsilcisi affa uğramış olsalar bile 6 ay veya daha fazla hapis cezasıyla hüküm giymemiş olmadığına ilişkin cumhuriyet savcılığından belge alması gerekecek. Açılacak kurumun binası 1999 yılından önce inşa edilmişse depreme dayanıklılık belgesi istenecek.

  Hürriyet
   
Kız-erkek ayrı kurslara izin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Erkeklere Özel Kurslar

  Erkeklere Özel Kurslar

  Erkekler icin kurslar !!! Son katılma tarıhı 30 hazıran 2008 onemlı not: sınıfların ıcerıgı son derece karmasık ve zor oldugu ıcın her bırıne en fazla 8 kısı kabul edılebılecektır. Konu 1: buz kalıbına nasıl su doldurulur? --adım adım slaytla acıklama konu 2: tuvalet kagıdı rulosu: --takıldıgı yerde kendını yenıler mı? Yuvarlak masa tartısması. Konu 3: klozet kapagını kaldırıp duvara...
 2. Light Erkek izin başvuru formu

  Light Erkek izin başvuru formu

  Light Erkek izin başvuru formu İzin Başvurusunda bulunan / koca / sevgili / erkek arkadaş adı: ????.. ???? Aşağıda belirtilen periyodda hayatımın en yüksek mertebesinde ilelebet yer alacak olan insandan izin rica ediyorum: Tarih: Ayriliş Zamanı: Dönüş Zamanı: İzin isteğimin uygun görülmesi halinde burada resmen yemin billah ediyorum ki; sadece aşağıda belirtilen mekanlarda, belirtilen...
 3. Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

  Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

  güdül talebe yurdu dikmen talebe yurdu İlçe: Güdül Adres:...
 4. Erkekler için izin kağıdı

  Erkekler için izin kağıdı

  Bundan sonra erkekler işte bu izin kağıdı onaylanmadan istedikleri gibi dışarı çıkamıcaklar:kapiş: önce izin sonra dışarı te o kaa:sinir:

Sayfayı Paylaş