kızlar düşük yapanlar yardım edin...

menekşe
ben 3 ay korundum ama keşke korunmasaymışım .ama asıl benim tedirgin oldugum sey ilk gebelik denememde gebe kalmıstım ne guzel.şimdi ne oldu da degıstı.ne bıleyım.yine de allah hayırlısını versın.inş oılur ne diyem.

yaptırdım bişey çıkmadı.zaten kendi ısrarımla yaptırdım çünkü ilk hamilellik ve ilk düşük oldugu için doktor pek yapmıyor kontrolleri gerek yok diyor.zaten menekşe ilk ay olması zor gebeliğin.kürtaj olmadım ama yıne de korundum o da korkudan hadi tekrar düşük olursa diye sonra kendimi cezalandırırıım korktum.senınkı kürtaj mı.ama yine de korun derim 3 ay olmasa bile korun.için rahat olur.senın ki nasıl ilk gebelik mikaç aylık tı.inş isteyen herkesın bebegı olur.

ilk gebeligimdi 6haftalıktı ya diyorum,normal düştü ilk adetimi olayım bi kontrole gidicem sonra bakalım artık.ablamda düstü ilk adetınden sonra gitmış doktor sorun yok demiş.şimde 4aylık hamile.hemen olmuş.

ablan adına sevindim gercekten düşükten sonra hamıle kalmıs hemen masallah.darısı basımıza.bildiğim kadarıyla normal düşşük sonrası gebelık için çok beklemesen olur.en iyisini yaparsın doktora görünmekle.inş o günleri görürüüz.tekrar gecmıs olsun

kızlar benim bildiğim kadarıyla ve okuduğum kadarıyla düşük olduğunda hormanlar hala gebellik için hazır oluyo yani düşük olduktan sonra korunmanıza gerek yok ama doktor kontrolünde gebe kalınması gerekiyo çünkü düşük yapan hanımların tekrar düşükleri tekrarlamaması için öncelikle korunmayın gerek yok bebk istiyorsanız çalışmalara devam korkulcak bişey yok normalde olsa kürtajda olsa bence sorun olmaz çünkü vücut hazır zaten... ve 5 ay içinde hamiş olmanız gerekir düşükten sonra ama 5 ay içinde olmassa bi sorun var demekki hemen doktorunuzla görüşün ben şuan korunmuyorum ve korunmayıda desteklemiyorum bende düşük yaptık doktrum bebek istiyorsanız korunmayın dedi benim düşük değildide sonlandırmaydı hapla sonlandırdım ben çünkü yumurtalıklarda kist vardı benim ama çok büyük bi sorun değildi 1 aylık tedavi süreci vardı ama bebek varken tedavi mümkün değildi bekleyelim dedik doktor belki etkilemez dedi ama etkiledi malesef kalp atışları yoktu yani cansızdı zaten gelişmemişti oyüzden sonlandırıldı neyseki şimdi hiç bi sorun yok bu ay olmasa doktorum klomen kullandırıcam sana dedi çünkü gerçekten bi sorun yok allaha şükür buna seviniyorum ve mayıs ayına kadar .çok ümitliyim inş hepimiz güzel haberlerle gelirizzz

nedemek canım geç bile kalmışsın:D :D :D çalışın çalışın ümitsizliğe kapılmak yok bebekler yolda gelecekler merak etmeyinn...

Geri