Kızlar kafayı YİCEMMMMMMMMMM yardım edinnnn nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

*AyLinciK

Yeni Üye
Üye
Kızlar kafayı YİCEMMMMMMMMMM yardım edinnnn nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
seLam kızLar hemen konuya giriyorum. Dün gece saat 2-3 sularındaydı bizde eşimde yatağa girdik sonra birden kapı açıldı ve şooorrrrrrr diye ses geldi hırsız sandıydım basta ama sonra meğer kaynanamn kaynanası bizim odayla koridorun köşesi kıyısını wc sanmış... Tabi o sıra eşimle müsait değiildik. herkes uyandı ben nasıl toparlandm anlamadm çünkü yan dipdibe odamızda kaynanamlar yatıyo. Öle halıya her tarafa işediğini görünce bnm kaynana deliye döndü... nyse halıyı banyoya sokup yıkamaya basladıydık kiiii oda ne elektirk gitti :uhu: nyse 5 dk sonra geldi tabi kaynanam iyice çıldırdı sonra 2. defa gitti ve en sonnn sular kesiliverdiii :uhu: ben kaynanam cinnet geçirdi sanmıştım ama düzeldi. sonra kaynanam dediki bunlar hep böle elektirk parası gider d,ye geceleri yakmazlar dedi ben inanmadm ama baktım ki o sabah 5 doğru tekrar kalktı ve ışığı yakmadı ve yine bizim odaya geldiiiii wc nin yerini sordu arkadaşlar acıyorum sonuçta bizde yaslancaz kınamak istemiyorum ALLAH büyük ondan alır bize verir kınamıyorumda ALLAH sabır versn kmseyi ele avuca düşürmesn ama napcam bbeeeeeeeeeeeen :uhu:

şorrrr muuu hahahahahahahaha aylin koptum yeminleee hahahaha kusura bakma ayyhahahahahahahha demek sende musait değildin yasık la sana hahahahaha tam zamanınımı bulmuş nene başka kapımı kalmamış şoorrrlayacak hahahahah

ayyy çok güldüm allah yüzünü güldürsün aylin sana sabır versin inş bir an evel kendi evine çıkar rahat edersnin kendi kaynanan yetmiyo bide kaynananın kaynanası:S trajikomik ne diyim :D:D yaşlıdır ses etme dediğin gibi allah kimseyi ele avuca düşürmesin

şorrrr muuu hahahahahahahaha aylin koptum yeminleee hahahaha kusura bakma ayyhahahahahahahha demek sende musait değildin yasık la sana hahahahaha tam zamanınımı bulmuş nene başka kapımı kalmamış şoorrrlayacak hahahahah

ayyy çok güldüm allah yüzünü güldürsün aylin sana sabır versin inş bir an evel kendi evine çıkar rahat edersnin kendi kaynanan yetmiyo bide kaynananın kaynanası:S trajikomik ne diyim :D:D yaşlıdır ses etme dediğin gibi allah kimseyi ele avuca düşürmesin

kıs cemo nedceemii şaşırdım been ya he valla fıkra gibi hahaha ama sen gelde yaşayana sor :uhu: amin canım allah herkesin yüzünü güldürsün de cemooooooooooss :uhu: iyice psikolojim bozuldu bilionmu :uhu:

hayırlı bi kapı kapansın en iyisi yada sen bi kilit al o kapılara ayy aylinnn cok gülüyorum şuan ama ben sana didim bacımm kaynananın kaynanası daha beter olur kısss valla Allah kolaylık versin ilerde sende yaşlanacan onu düşün ve sabır göster eccik napacaksın cnm yaaa

hayırlı bi kapı kapansın en iyisi yada sen bi kilit al o kapılara ayy aylinnn cok gülüyorum şuan ama ben sana didim bacımm kaynananın kaynanası daha beter olur kısss valla Allah kolaylık versin ilerde sende yaşlanacan onu düşün ve sabır göster eccik napacaksın cnm yaaa
kıs lavişiiiiim zati o yüzden sesimi çıkarmıyorum bebeğimm.. ama bende gencm kmse hayatının böle olmasını istemez anam kilit alsam ne fayda yine kapıının arasından şoooooor diye gelirr.bide herkes kaynanamla benm üstüme gelio. kaynanamn görümceleri dio anneme bişey olursa görürsünüz diye ama kendileri ölse bakmazlarrr

Geri