Kızlar rahimde yara belirtileri neler içinizde bilen var mı ?

R

rahimemm

Forum Okuru
Kızlar rahimde yara belirtileri neler içinizde bilen var mı ?
Rahimde yara belirtileri Rahimde yara olup olmadığı nasıl anlaşılır Melek kadınlar kulübü ?

Selam kızlar ben 33 yaşındayım Rabbime binlerce kez şükür ediyorum evlatlarım için artık bizler unumuzu eledik ve eleğimizi astık diyebiliriz. Kordonlarım da bağlı düzenli şekilde ilişykimiz var eskisi kadar olmasada eşimle. Bu aralar akıntılarımda azalmalar da meydana geldi biliyorum daha erken ama benim annem de erken şekilde menapoza girmişti. Bu aralar yaklaşık 17 gündür üç hafta olacak işte rahmimin içi sanki yere düşecek gibi ağrılar meydana geliyor. Hani öyle çok fazla kadın doktoruna giden birisi de değilim kadın doktor bulup gidip bi göstermemde fayda var mı acaba diyorum ki rahmim ağrıyor yara mı var ? Yani bunun bi belirtisi ya da belirtiler sinsilesi var mı merak ediyorum aranızda yarası olanlar var mı acaba bilgi verir misiniz ?
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayatım sen daha ne belirtisi istiyorsun ki düşecek gibi ağrı ve yanmalar bu hastalığı yani daha doğrusu yaranın olduğunu işaret edebilir. Ama dışarıdan bu belirtiler haricinde çok ta şundan dolayı tamam sende yara vardır diyemem. Benim normal kontrolüm esnasında yara olduğu ortaya çıktı ve ben yaktırarak bundan kurtulmuştum. Ama belki sen havalar sıcak diye klimada kalıyorsundur soğuk almışsındır o şekilde de akıntılarla birlikte bu tür ağrıları duyman normal gibi geliyor bana. En iyisi bi kadın doğum uzmanına giderek durumu bi kontol ettirmen hayatım. Yani bu sıkıntı yoksa bile başka bi sıkıntıdan dolayı bu şekilde oluyordur mutlaka baktırt. Kontrol ettir kendini geçmiş olsun hayatım. Lütfen ihmal etme o bölgede ağrıyı öyle iletecek bir yapı yok yani varsa ağrı vardır bir sıkıntı hadi selametle...
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Bu arada olmaz ya hani yara gibi bir durum söz konusu ise aşağıdaki konu da sana gerekli bilgiyi sağlayacaktır hayatım geçmiş olsun tekrar.
 

Benzer İçerikler

Uzman SühaN
Cevaplar
1
Görüntüleme
20K
Cansel karakoçova
C
*MeleK*
Cevaplar
1
Görüntüleme
953
Ayışık
Ayışık
aSqimSin
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
aSqimSin
aSqimSin
Üst