kızlar serrasu dan tertemiz 2.el ciciler...

serrasu

Yeni Üye
Üye
kızlar serrasu dan tertemiz 2.el ciciler...
2 el kızlar 2el kız 2el kızlar ikinci el kız ikinci
SLM ARKADAŞLAR ÜRÜNLERİMİ PTT KARGO İLE YOLLUYORUM TABİİ SİZİN İSTEDİĞİNİZ ÖZEL KARGO HARİÇ POSTA ÇEK HESABIM VE İŞBANKASI HESABIM VAR ORAYA YATIRABİLİYORSUNUZ SİTE ADI VERMEK BURDA YANLIŞ OLUR AMA GÜVEN DUYULAN BİR KAÇ KADIN SİTESİNDE BU TARZ İLANLARIM MEVCUT ÖZELLİKLE BİRİNDE ÇOK FAZLA SATIM VE ALIM YAPTIM SORABİLİRSİNİZ İSTERSENİZ ÖZELDEN SORULARINIZA CEVAP VEREBİLİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HAYIRLI GÜNLER..

GÖN DERİ NİN EN ÇOK TUTULAN MODELİ ZAMANINDA 120 YTL VERMİŞTİM ÇOK BEĞENEREK ALDIM VE SEVEREK ÇOK AZ KULLANABİLDİM KÜÇÜK OLDUĞU İÇİN ŞU AN KULLANAMIYORUM...KAHVERENGİ GERÇEK GÖN DERİ...
FİYATI:40 YTL

img0384ut0.jpg
[/URL][/IMG[/URL]]
img0383bp4.jpg
[/URL][/IMG[/URL]]

Son düzenleme:

kızlar....
beta marka çok çok az giyilmiş 37 numara..
2008 sezon ürünüdür..rengine aldanmayın koyu siyah değil kirli siyah rengidir..tabii azcık ta toz olmuş kusura bakmayın.
.beta fiyatı :189 ytl..
bizdeki fiyat:60 ytl...
arkadaşlar kaçırmayın derim hem spor hem klasik hem etek hem pantolonla çok şık duruyor ayağıma olsa kendime alcam ama:((
alacak olana hayırlı olsun ii günlerde giyer inş...

NOT: bu çizme istanbulda kardeşimde isteyen olursa ist içi elden teslim olur..

çok tatlı hafif pırıltılı mor diz hizasında elbise üstte çok şık duruyor.38-40 bedene uyar tertemiz 2 kez giyilmiştir..fiyatı 15ytl..
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]

pamuk0190ke6.jpg
[/URL][/IMG]
pamuk0191nc7.jpg
[/URL][/IMG]
koton marka 38 beden KETEN capri pantolonlar
yeşil olan 1 kez,turuncu ise hiç giyilmemiştir kumaşları çok güzel üstte çok şık duruyor..
tanesi 10 ytl...TAKASA AÇIK
img1864t.jpg
[/URL][/IMG]
img1867wey.jpg
[/URL][/IMG]

kasm200763rf6.jpg
[/URL][/IMG]
2000 parça puzzle çerçevesiz ürün istanbul da...renkleri capcanlı salonunuza yakışacak çok şık bir tablo...fiyatı: 100 tl
ŞOK FİYAT:50tl

Merhabalar,

Bu satışları sitemiz üzerinden nasıl yapmayı planlıyorsunuz bir internet siteniz var mı gönderim nasıl olacak ödemeler nasıl olacak konununuzun başına yazarsanız sevinirim.

img0632yu3.jpg
[/URL][/IMG]
img0633gc6.jpg
[/URL][/IMG]
eşofman takımı play off marka kesinlikle orijinal nike ın alt ürünü s beden tertemiz 2-3 kez giyildi fiyatı:25tl..

img0642.jpg
[/URL][/IMG]
img0643.jpg
[/URL][/IMG]
img0644.jpg
[/URL][/IMG]
hamile gömleği çok tatlı pembesi var 1 beden yazıyo ama ben 55kg dan 70kg ya kadar rahat giydim likralı çok güzel ferah bi kumaşı var yaz kış giyilebilir yani hem spor hem klasik fiyatı:20tl..

Geri