kızmayın ne yapim zekiliğim tuttu

esena

Aktif Üye
Üye
kızmayın ne yapim zekiliğim tuttu
1- B - İ - Ü - D - ? 8 A, B, C, D VE E birbirlerinden ve sıfırdan farklı tamsayılardır.? yerine ne gelmeli
2-

Sadece bir tek kibritiniz var, içinde bir gaz lambası, bir gaz sobası,ve birde mum bulunan karanlık ve soğuk bir odaya girdiniz... Önce hangisini yakarsınız 3-
ABCDE x 4 = EDCBA ise A=? B=? C=? D=? E=?
A,B,C,D,E YERİNE NE GELMELİ?

Cevap: kızmayın ne yapim zekiliğim tuttu
Sadece bir tek kibritiniz var, içinde bir gaz lambası, bir gaz sobası,ve birde mum bulunan karanlık ve soğuk bir odaya girdiniz... Önce hangisini yakarsınız
önce kibriti tabiki bitek bunu buldum

bana kızmayın olarmı?? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Adetime 1 gün var test yapsam çıkar mı Hamile miyim ? Adetime 1 gün var test yapsam çıkar mı Hamile miyim ?
Merhaba , korunmuyorum adet günüme 1 gün var bu ay farklı olarak akıntılarım çok yoğundu göğüslerimde çok fazla sızlama var şu an kasıklarımda ağrı var biraz, kan testi ne zaman yapmalıyım bunlar gebelik belirtisi midir ?
Soru-Cevap 1
!! Lütfen Kızmayın Melekler, Yardımınıza ÇOOOK İhtiyacım Var..! !! Lütfen Kızmayın Melekler, Yardımınıza ÇOOOK İhtiyacım Var..!
Öncelikle 17 yaşında bir kızım. Obsesif Kompulsif ve panikatak rahatsızlığımdan ötürü farklı 2 ilaçla tedavi görüyorum. Anlatacağım şeylerin çok yanlış olduğunun bilincindeyim ve inanın bana bir daha asla, böyle boyumdan büyük bir işe...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 14
kızmayın ne olur zina yaptığın erkekle evlenmek kızmayın ne olur zina yaptığın erkekle evlenmek
zina yaptığın kişiyle evlenmek zina yapılan kişiyle evlenmek erkek arkadaşımla birlikte oldum ama pişman değilim..lütfen kızmayın bana..5senedir birlikteyiz.seneye evleicez inşallah nişanlıyız,çok güzel bir duygu....yorumlarınızı beklıyorum
İtiraf Ediyorum 64
Adminler kızmayın...:)) Adminler kızmayın...:))
Adminin ( Yönetici ) şifresi elinize geçse ilk ne yapardınız??? Fikirleri...
Melek Oyunları 24
bana kızmayın olarmı?? bana kızmayın olarmı??
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize...
Çöplük 26