Klomen ve Çatlatma iğnesi ile hamile kalan hanımlar burayaaa

Amin inşallah olmazsın
merhabalar.
doktorum ayin besinde adet olmaz isen gel dedi adet olmicam sandim ama yaklasik bir saat sonra pembe bir kan geldi hafifte kasigim agiriyor galiba tutmadi halbuki hersey cok iyi demiasti doktorum cok uzuldum bu sekilde adet olup hamild kalan olurmu sizce☹☹☹

merhabalar.
doktorum ayin besinde adet olmaz isen gel dedi adet olmicam sandim ama yaklasik bir saat sonra pembe bir kan geldi hafifte kasigim agiriyor galiba tutmadi halbuki hersey cok iyi demiasti doktorum cok uzuldum bu sekilde adet olup hamild kalan olurmu sizce☹☹☹
Çok üzüldüm canım sıkma canını denemeye devam Allah'tanümit kesilmez

merhabalar.

Kanama lekelenme şeklinde geldiyse ve devam etmez ise gebelik testi yapın yerleşme kanaması olabilir. Kanama yoğunlaşır ise döneminiz başlamıştır gebelik söz konusu olmaz. Durumunuz hakkında doktorunuzu bilgilendirin gerekli yönlendirmeyi yapacaktır.

Kanama lekelenme şeklinde geldiyse ve devam etmez ise gebelik testi yapın yerleşme kanaması olabilir. Kanama yoğunlaşır ise döneminiz başlamıştır gebelik söz konusu olmaz. Durumunuz hakkında doktorunuzu bilgilendirin gerekli yönlendirmeyi yapacaktır.
bugun gidicem doktora basta lekeydi ama sonradan kanamaya dondu cok uzuldum ama yapacak birsey yok rabbim herkese yardim etsin yardimlariniznicin tesekkur ederim

Rica ederim, size de iyi günler.
merhabalar
bu ay tekrar igne kullandim kalcadan bu sefer hatta bir gunde iki doz vuruldum ayni seferde 10 gun oldum bu igneleri sobra doktor kontrolunde hersey cok guzel dedi iliski zamani verdi sonra adet zamanini beklicez dedi fakat bugun kanamam olmus anlayamadim adet zamanimda.degil ki neden oldu moralim cok bozuldu sizce neden olmus olabilir

Geri