Klomen ve Çatlatma iğnesi ile hamile kalan hanımlar burayaaa

Merhabalar ben 1 ay 1 haftalik dusuk yapmıştım doktora gitmedim 8ay sonra gitim ovitrele verdi frovomen verdi klomende verdi ve adet oldum gtim 19 ml olmuş dedi yumurtan dedi tekrar yine gtim klomen verdi iki kutu kulandım kontrole gtim ck güzel dedi yine catlatma ignesi verdi acba hamile kalan vrmi

Merhabalar ben 1 ay 1 haftalik dusuk yapmıştım doktora gitmedim 8ay sonra gitim ovitrele verdi frovomen verdi klomende verdi ve adet oldum gtim 19 ml olmuş dedi yumurtan dedi tekrar yine gtim klomen verdi iki kutu kulandım kontrole gtim ck güzel dedi yine catlatma ignesi verdi acba hamile kalan vrmi

Klomen tedavisi ile hamile kalan bir çok bayan var tabi tedaviden olumsuz sonuç alanlarda var. Biraz nasip kısmet işi . Umarım sizde olumlu sonuç alanlardan biri olursunuz. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum

Me
Kızlar ilk denemede hamile kaldım. Gecen cumartesi öğrendim tahmini uç buçuk haftalık hamileyim. Umudunuzu kaybetmeyin ben ilkinde olmaz diyordum ama oldu.
Merhabalar ben igne oldum igne olali 20 gun kadar oldu sanki suan adet olacakmia gibi hissediyorum ne zaman test yapmaliyim bana yardimci olurmusunuz lutfen.korkuyorum insallah hamileyimdir

Geri