Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

canım adetimin 13, günündeyim şuan 29 günde bir adet oluyorum neyse zaten biri çatladıya gerisi önemli değil ama inşallah buay tutar çünkü geçen ay tutmamıştı inşallah allahım yüzüme gülerde gelir bebiş allah isteyen her keze versin bide o jelin adını yazarmısın dr bi sorim olmazsa

klomen hakkında

Canım prolaktin yani süt hormonun yüksek. Doktor ona yönelik ilaç vermedi mi? Direk klomen... Yanlış bence. Başka bir doktora daha danış derim.
Ayrıca klomen herkeste kist yapar diye bir şey yok. İlaveten çatlatma iğnesi de yaparsa ki böyle bir sorunun varsa verir de. Kist olmuyor o zaman. Bende olmadı. 2. ayımda da hamile kaldım. Endişe etme. 1 yıla kadar aslında bebeğin olmaması normalmiş ama biz 5-6 ayda olmayınca karamsarlaşıyoruz. Olur inş bebeğin.
canım cevap verdiğin için öncellikle teşekür ederim daha yeni evliyim ama insan evli olunca hemen bebeği olsun biras geçikmeye başlayıncada acaba bi problemimiz mi var dio acele edio bende bu yüzden hemen kontrole gittim yumurtalıkların biraz az dedi bu ilaçları verdi daha kullanmadım ilaçları bayram araya girdi bidaki ay kullanmaya başlıcam umarım allah bize istedimiz evlatları biran önce nasip eder zaman uzadıkca insanda üzülüo süt hormonuylada ilgili hiç bişi demedi başka doktora mı danışsam acaba ilaç kullanmadan önce :(

kızlarr klomen kullanmaya adetin 3. günümü 5.günümü başlanıyo ve kaç tane içiliyo kullananlar yardımcı olurmusunuz lütfen

Kizlar ben kac gundur cok agriyordum kan analizi yaptirmak icin bile gidemedim (( banyo yaptim sabah kalktim pembe akinti geldi doktorada gitmedim belkide adet oluyorum diye dusundum ama bugun cok kotu agrilarim oldu iki tane parca halinde bi sey geldi yari kan yari beyaz bide cok kanamam var ilk kez oldugu icin bilmiyorum ne oldugunu bir bilgisi olan varsa lutfen paylassin kendimi cok suclu hiss ediyorum.Ne yapacagimi bilmiyorum bilgisi olan biride yok etrafimda o yuzden size yaziyorum bi doktoru aramadim keske arasaydim belkide bu kadar uzgun olmazdim keske banyo yapmasaydim :(( bide ben bu ayda klomen icsem olurmu acaba yoksa muhakkak doktor muayinesinden sonra mi iceyim?

Geri