Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

A

ankara42

Forum Okuru
Hamile kalan yokmu varsa ne gbi belirtileri oldu ve lutfen cevapp

Y

Yupiii

Forum Okuru
Şeyma bodur lütfen cevabına ihtiyacım var ben yine adet oldum bu gün 1 gün tüp kanalarıma baktırmak istiyorum ne zaman gidim özeldemi yaptırdın sen bütçesi ne kadar durumum iyi değil şu an ona göre gitmeyi düşünyorum

S

Sibel yesil

Yeni Üye
Üye
Şeyma bodur lütfen cevabına ihtiyacım var ben yine adet oldum bu gün 1 gün tüp kanalarıma baktırmak istiyorum ne zaman gidim özeldemi yaptırdın sen bütçesi ne kadar durumum iyi değil şu an ona göre gitmeyi düşünyorum
Canim sen kanallarina baktircaksin kapalimi olup olmadığını anlamak için dimi

E

esra canan

Forum Okuru
Ben 5 gün klomen kullandim ve muaneye gittim doktorum yumurtalıgın büyümüyo dedi aranizda bõyle olan varmi lütfen cewaplayın:))

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Klomen tedavisine cevap vermeyen hastalara başka tedavi uygulanır..Herkesin ilaca verdiği yanıt farklıdır.Mutlaka durumunuzda olan hanımlar vardır..

E

Esilam2014

Forum Okuru
Kızlar mrb ben bu ay ikinci kez klomen kullandım. İlaç bitince dr gittim iki yumurtan oluşmuş sağda 22cm. Dedi gün aşırı ilişki verdi. Hamile kalma şansım varmı. Böyle hamile kalan varmı aranızda. Şimdiden teşekkürler

B

bebegim2

Forum Okuru
Kizlar ben yeniyim kolmen kullanıyorum klomen biteli 3 gun oldu cok sidetli agrim var akinti sefaf beyaz geldi ama yapiskan gibi degil yumurtam catlamismisdir dun adetimin 14 günüydü

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Kızlar mrb ben bu ay ikinci kez klomen kullandım. İlaç bitince dr gittim iki yumurtan oluşmuş sağda 22cm. Dedi gün aşırı ilişki verdi. Hamile kalma şansım varmı. Böyle hamile kalan varmı aranızda. Şimdiden teşekkürler

Tabiki şansınız var..Kullandığınız ilaç gebe kalmaya yardımcı .En kısa zamanda anne olmanızı diliyorum

S

Sarellem

Forum Okuru
Merhaba arkadaslar bende klomenle hamile kaldim sadece 5 gun kullandim ardindan ovitrelle yumurta catlatma ignesi kullandım sonraki ay hamile kaldim ve su an kizim 3 yasinda ALLAH herkesi evlat sahibi etsin İNŞALLAH bende ikinci dusunuyorum yine tedaviyle

U

ugurum..lale

Yeni Üye
Üye
Bende ilk defa bu ay klomen kullandım iki yıldır evliyim çocuk sahibi olmayı çok istiyorum doktora gittim bu ay klomen önerdi doktorum kullandım kesin faydası oluyor mu

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba ilacın sonucu hasta dan hastaya değişir.Kimisi ilk klomen tedavisiyle gebe kalırken,kimisi de bir kaç klomen tedavisiyle gebe kalabiliyor.Sonuç alamayıp başka tedavi aşamasına geçenlerde mevcut..

S

Sensation

Forum Okuru
Merhaba herkese ben de ilk defa yazıyorum 9 aylik evliyim pko luyum gecen ay cocuk istedigimiz icin doktora gittim 3 ay adet olamamıştım tesaduf Ogün yumurtlama gunummus bir tane kocaman yumurtam vardi 2 gun sonra tekrar gel takip edelim bunu dedi ama 2. Gun gelisimi durmustu bunu pko yapıyor dedi.hormon testlerim hepsi normalmis. Folik asit ve glukofen verdi.adetinin ilk 3 gunu gel dedi gittim ultrason ile baktı klomene baslaya biliriz hic bir sorun yok dedi salı başlayacagim gunde 1 tane 5 gun.. inşallah allah hepimize sağlıkla hamile olmayı nasip eder sağlıcakla da kucağımıza alırız.. (bu arada kimse umudunu kaybetmesin bi arkadaşım ilk klomen kullandığı ay İkizlere hamile kaldı hemde 1.5 gun arayla dollenmis yumurtalar dogdular 2 aylik bile oldular ;)

kızılsaç

kızılsaç

Üye
Üye
arkadaşlar klomen vb yumurta büyütücü ile o ay olmuyorsa 3 ay bırakın bi arının şu ilaçlardan.ben kanımı zehirlediğini düşünmeye başladım

A

Asyaanılozturk

Forum Okuru
Arkadaslar ben klomeni ilk kullandigimda kulladigim ay degil bir ay sonra hamile kaldim ama düşük yaptim ve kürtaj oldum simdi 8 ay gecti ve ben hala hamile kalamadi bugun tekrar doktora gittim ve doktor tekrar klomen verdi tekrar kullancam 3 senelik evliyim ben ve artik anne olmayi cok istiyorum dualarinizi eksik etmeyin allah kimseyi annelik duygusundan mahrum etmesin.

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Arkadaslar ben klomeni ilk kullandigimda kulladigim ay degil bir ay sonra hamile kaldim ama düşük yaptim ve kürtaj oldum simdi 8 ay gecti ve ben hala hamile kalamadi bugun tekrar doktora gittim ve doktor tekrar klomen verdi tekrar kullancam 3 senelik evliyim ben ve artik anne olmayi cok istiyorum dualarinizi eksik etmeyin allah kimseyi annelik duygusundan mahrum etmesin.
Çok geçmiş olsun canım umudunu yitirme inşallah tekrar hamile kalırsın.Kızkardeşimde ikinci klomen tedavisinde hamile kaldı darısı başına olsun ;)