Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

idilim yarın cevabını bekliyorum canım.hafta sonundan sonra geriye sayım yaparız inşallah.koza canım inşallah sende bizden önce müjdeni alırsın.ayrıca cevaplarınız için teşekkürler.öptm

idilim spermler 72 saate kadar yaşıyor. Hadi de ki kalitesiz spermler, e o da 48 saat yaşar. O yüzden bir gün ödev yapıp bir gün yapmıyoruz. Doktorum sperm kalitesini düşürürsünüz demişti. iğneden sonraki bir hafta genel olarak, 5-24 ve 36 saatler önemli. büyük bölüm 36. saat çatlıyor, zaten 18-21 arası iğne vuruluyor ki, o boyut ideal çatlama boyutu. Öpüyorum
Canimbenim yumurtam bir taneydi ve catlatma ignemi 13. Gunde oldum.klomeni tam icemedim cunku alerji yapti.36. Saatte beraber oldum bize 5 demedi 26 da test yaptircam.hayirlisi

inşallah canım hepimiz güzel haberler alırız, ben de hiiiç bir belirti yok, açlık mide kazınması heeep vardı ilaçtan, kasık ağrısı da devam ediyor. Başkada bişi yokk. bekliyorum artık, öpüyorum

idilim yarın cevabını bekliyorum canım.hafta sonundan sonra geriye sayım yaparız inşallah.koza canım inşallah sende bizden önce müjdeni alırsın.ayrıca cevaplarınız için teşekkürler.öptm

E tamam en iyi saati yakalamışsınız. Çatladığını hissettin isen ilişkiyi 24 saat sayıp bırakabilirsiniz. Ya da ovulasyon testi yapabilirsin, kırmızı çizgi yoksa bırakabilirsin, vucut ısını ölç, 35.5 üstü ise de bırakabilirsiniz. Zaten toplamda 3ya da 4 ilişki öneriyorlar. Benim 12. gün iğnem yapıldı, geçen ay 13. gün. ilişkiden kaç gün sonra ilişkiden 13 gün sonra test yapcaksın, e tamam 10 günde etki geçiyormuş zaten, 14 gün sonra da idealmiş, çoğunluğumuz hamile değilsek 14. günde adet oluyormuşuz. Hayırlısı, adet olmamayı diliyorum, dilerim güzel haberleri paylaşırız..

Canimbenim yumurtam bir taneydi ve catlatma ignemi 13. Gunde oldum.klomeni tam icemedim cunku alerji yapti.36. Saatte beraber oldum bize 5 demedi 26 da test yaptircam.hayirlisi

kızlar ben de aşırı iştah ve sersemlik var.ama sanırım duphaston aldığım için o ilça böyle bir sersemlik yapıyor. perşembeyi iple çekiyorum. hepimiz için dua ediyorum.

kist yoksa çatlıyordur canım ya, adetliyken görüyorlar kist olup olmadığını, içini rahat tut sen. Bu ilaçlar çok işe yarıyor, spermler bir bulsa yumurtayı.. artık iş kocalarda...:D

öyle canım iş kocalarımızda adet günüm 12 nisan inşallah olmam hayırşlısıyla hepimiz hamiş kalırız inşallahdoktor yumurtamın cok güzel oldugunu soyledı ya bakalım hayırlısı olsun hepimizin hakkında....

hayatım ben yemek yerken bile açım. Masadan kalkmadan hatta yine açım, gece açım, uyanıuyorum yine açım...Geçen ay o serssemlikten, uyku halinden nasıl çektim ve tabi ki kasık ağrılarından, bu ay her şey yavaş gidiyor:D

kızlar ben de aşırı iştah ve sersemlik var.ama sanırım duphaston aldığım için o ilça böyle bir sersemlik yapıyor. perşembeyi iple çekiyorum. hepimiz için dua ediyorum.

Geri