Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

kızlar,, dualarınız için teşekkürler az önce aşılamam yapıldı eve geldim..şimdi 15 günlük bekleme sürecimiz başladı :)) Allah benimle birlikte tüm bekleyenleri de nihayete erdirir inşallah..

slm kızlar nasılsınız benm rahim filmi çekildi çok şükürki tüpler açık çıktı ama dr aşılama dedi 950 tl de fiyat söledi devlet hast. yapılıyomuş aşılama devlette yaptıran warsa aşılama nasıl bi süreç anlatırsa sewinirim we izmirdeyim ben izmirde olan warsa yardımcı olurmu<!-- google_ad_section_end -->

slm kızlar nasılsınız benm rahim filmi çekildi çok şükürki tüpler açık çıktı ama dr aşılama dedi 950 tl de fiyat söledi devlet hast. yapılıyomuş aşılama devlette yaptıran warsa aşılama nasıl bi süreç anlatırsa sewinirim we izmirdeyim ben izmirde olan warsa yardımcı olurmu

canım ben özelde ilaç dahil 950 ye yaptırmıştım,devlet hastanesinde daha uygun olması gerekmez mi?

slm kızlar nasılsınız benm rahim filmi çekildi çok şükürki tüpler açık çıktı ama dr aşılama dedi 950 tl de fiyat söledi devlet hast. yapılıyomuş aşılama devlette yaptıran warsa aşılama nasıl bi süreç anlatırsa sewinirim we izmirdeyim ben izmirde olan warsa yardımcı olurmu<!-- google_ad_section_end -->

canım ilk önce geçmiş olsun rahim filmi çekilmişin belkide en zor kısmı atlatmışsın devlet hastanesindee yaptırdım bende tıp fakültesinde fiyat olarakmı merak ediyorsun yada aşılama sürecinimi tam anlamadım ama ben sana ayrıntılı şekilde yazayım şimdi karar verdin gittin doktora adetin 2. yada 3. günü gidiyorsun doktor seni vajinal yoldan muayene ediyor yumurtalıklarını kontrol ediyor ona göre yani yumurtalıklarının durumuna göre ilaç dozu belirliyor bu genelde 50 yada 75 doz oluyor ilk süreçte öyle başlıyorlar sen belirli aralıklarla doktora gidiyorsun iğneye ilk başladıktan 4 gün sonra sonrada gün aşırı gittim ben her gittiğinde vajinal muayenen yapılıyor benden sürekli kanda aldılar fsh e2 gibi hormonlarıda takip ediyorlar sonra yumurtan 1 tane yetiyor aşılama için 18 mm olduğunda sana iğneyi bıraktırıp çatlatma iğnesi yazıyor onun belli bir saati var yaptırıyosun doktorunun söylediği gün ertesi gün oluyor genelde aşılaman yapılıyor o gün eşinle birlikte gidiyorsun eşinden sperm alıyorlar sonra o yıkama işlemine giriyor 2 yada 3 saat sonra seni çağırıyor doktor senin medikalden bir kateter almanı istiyor fiyatı genelde 35 tl dışarıda ama hastane içinde 50 falan bilgin olsun gidiyosun masaya yatırıyor işte idrara sıkışık olman gerekiyor rahmini daha iyi görebilmesi için vajinaya bir alet yerleştiriyor oradan kateter ile yavaş yavaş spermi bırakıyor çok hatta hiç canın yanmıyor çok kısa bir işlem masaya yattıktan sonra 1 dk ya sürer ya sürmez sonra 15-20 dakika yatıyorsun evine geliyorsun o gün mümkün olduğu kadar kalkmanı istemiyor doktor ben yattım genelde ertesi gün normal hayatına dönüyorsun ama ağır aktivitelerden uzak duruyorsun hoplama zıplama yüksekten atlama ağır kaldırma gb doktor işlemden sonra sana progestan desteği sağlaamk için bi ilaç yazıyor ben sabah akşam almıştım sonra 12 gün bekliyosun işte iğneleri genelde göbekten yapıyorsun çünkü doktorlarda genelde göbekten tercih ediyor ben ve tanıdığım bütün arkadaşlar gonal f 450 diye bir ilaç var onu kullandık hep hiç canın yanmıyor ucu çok ince ben normal enjeksiyon kullandım birde şeker hastalarının kullandığı insülin gibi var pen diyorlar ona dha kolay ikisindede canın yanmıyor anlayacağın birgün sağ birgün sol öyle yapıyosun bu süreçte sadece iğnelere para ödüyosun ne kadar ödersin bilmiyorum çünkü yumurtalııkların kaç kutu ile cevap verir bilemiyorum ben ilk aşılamada 3 kutu 2. aşılamada 2 kutu aldım ilaçların fiyatı 350 tl ama sosyal güvencen varsa sen sadece 135 tl ödüyorsun çatlatma iğneside 80 tl fakat sen sadece 15 tl ödüyorsun işte birde işlem günü kateter alman lazım oda en kötü şartlarda 50 tl canım inş hayırlı olur umarım kafandaki sorulara cevap bulabilmişsindir merak ettiğin şey olursa yaz canım öptm

kızlar,, dualarınız için teşekkürler az önce aşılamam yapıldı eve geldim..şimdi 15 günlük bekleme sürecimiz başladı :)) Allah benimle birlikte tüm bekleyenleri de nihayete erdirir inşallah..

hadi baakalım canım inşallah güzel haberler verirsin biliyorum şu an çok zor bir döneme daha girdin 12 gün sonra belli oluyor zaten günler çok geçmiyor inş sonuç güzel olur dikkat et kendine çok düşünme ama yinede hareketlerine daha dikkat et bol bol yat kendini dinelemeye al öptm

tüm iyi dilekleriniz hayırlı dualarınız için teşekkürler kızlar, hepimizin duaları aynı Allah her dileyene evladını kucaklamayı nasip etsin.. evet zor geçicek günler şimdiden gözümde büyüyor 8 Nisan da kan testi yaptıracağım şafak 13 :))

Geri