Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Kızlar benimde çok akıtim var ve dünden beri adet olacakmışım gibi sancı var acaba diyorum hiç böyle olmamıştı ay nebileyim işte çatlama iğnesi olali daha bugun 6.ci gün of belkide yıne kendimi kandırıyorum.:(

Kizlar bu gun 8.gun ne zaman test yapayim ben hep fecen ignelerde 11.gun yaptim sonucu gordum simdide oyle yapayim mi

Kızlar ne yapıyorsunuz yokmu bir gelişme güzel haber ben dün test yaptım ikinizin izci çıktı silik ama ben bugün 12.günüm test yaptım negatif bide ben dünkü teste bekledim sonradan çıktı ikinci çizgi bugün yaptığımda acikcasi beklemezdim yok diye çöpe attım bakalım adet günüm 13 ocak inşallah vardır.

İnşallah hamilesindir canım benim bu ay boşa geçti yumurta erken çatlamış doktorum klomen kullanırken ilişki olmayacak dediği için bu ay boşa ilaç kullanmış oldum maalesef :( senden bekliyorum ben bu ay inşallah :)

arkadaşlar merhaba. bende durumu sizlerle paylaşmak istedim beklemek çok can sıkıcı. ben de bu ay klomen kullandım ama çatlatma iğnesi kullanmadım. doktorum 1 yumurtamın olgunlaştığını ve gayet iyi olduğunu söyledi. kendiliğinden çatlamış. normalde 26 güne bir adet olurum geçen ay 4 gün gecikti bir çok belirti yaşadım hatta testte çok silik 2. çizgi vardı ama 4. gün adet oldum (kimyasal gebelik- sessiz düşük olabilirmiş) bu ay da pazar günü olmam lazım 2-3 gündür göğsüm fena sızlıyor ve ağrıyor. çok akıntım var ama üşütmeye bağlı da olabilir malum havalar çok soğuk ama göğüslerim ilk defa böyle oldu. klomenin böyle yan etkileri var mı? kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhaba canım bende iki aydır kullanıyorum klomeni bende de aynı yan etki oluyor. Ama belki senin ki bebekten kaynaklıdır :) neden olmasın :)

Geri