Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

kimseler yok eyeescim bi güzel haber veren olsa rahatlıcam cok sıkılyorum cokk

aynen sekerım belkıde herkes hamıle kaldı oyuzden kımse gırmıyo sıteye ıns hamıle kalsınlarda gırmesınler.bende yarın doktordayım bakalım yumoslar kactane ıyımı buyukluklerı doktorum ne dıcek ıns hayırlı haberler alırım ıns

Kızlaar selam, tatil yaptım geldim. Maalesef tüp bebekte de sınıfta kaldık:( Nasip değilmiş, annemlerin orda fal baktırdım, tarot (işim nelere kaldı düşünün:))))) Dedi ki çocuk: evlisin sen, eşini seviyorsun, her şeyim tam bir şeyim eksik diyorsun.. Oğlun olacak senin, bir kaç aya hamile kalacaksın. Kartları çektikçe hep oğlan çıktı:)) Her şeyi söyledi benle ilgili, üstüne oğlan diyince gülümsetti beni. Hayırlısı hakkımızda, ama artık çok bekleyenler sıralarını savsada yenilere bıraksak yerlerimizi di mi ama? Gelen gidiyor, ben ve benim gibi bir kaç arkadaş burda kalakaldık:(
Neyse bakalım, Kasım 2. denememi yapacam, azcık ara verdim. Doğal yolla bebişim olmucakmış, allah bana da böyle nasip etmiş demek, napalım, sabretcez artık

aynen sekerım belkıde herkes hamıle kaldı oyuzden kımse gırmıyo sıteye ıns hamıle kalsınlarda gırmesınler.bende yarın doktordayım bakalım yumoslar kactane ıyımı buyukluklerı doktorum ne dıcek ıns hayırlı haberler alırım ıns

malesef ıyı haberler yok arkadaslar.bu at klomenı ılk kez kullandım,gebelık olmadı,adet te olmadım daha.adetımı duzene sokar dıyordum belkı o da olmadı.moraller sıfır yanı.Insallah sen yumoslarından sonuc alırsın canım

Kızlaar selam, tatil yaptım geldim. Maalesef tüp bebekte de sınıfta kaldık:( Nasip değilmiş, annemlerin orda fal baktırdım, tarot (işim nelere kaldı düşünün:))))) Dedi ki çocuk: evlisin sen, eşini seviyorsun, her şeyim tam bir şeyim eksik diyorsun.. Oğlun olacak senin, bir kaç aya hamile kalacaksın. Kartları çektikçe hep oğlan çıktı:)) Her şeyi söyledi benle ilgili, üstüne oğlan diyince gülümsetti beni. Hayırlısı hakkımızda, ama artık çok bekleyenler sıralarını savsada yenilere bıraksak yerlerimizi di mi ama? Gelen gidiyor, ben ve benim gibi bir kaç arkadaş burda kalakaldık:(
Neyse bakalım, Kasım 2. denememi yapacam, azcık ara verdim. Doğal yolla bebişim olmucakmış, allah bana da böyle nasip etmiş demek, napalım, sabretcez artık

canım ya cok merak ettim seni çok dua etttim ardından inş güzel haberlerle döner diye nasib böyleymiş demekki o falcı teyzelere benımde cok ıhtıyacım var kozacımm çok güzel şeyler söylemiş aslında eşini cok sevıyosun herseyin tam nice insanalr varki 3 -4 cocukalrı var ama eşlerini sevmedıklerı ıcın mutsuzlar rabbim mutlulugunuzu daim etsin evlılgınızı küçük meleklerle taclandırsın inş

canım herseyın zamanı var rabbım sana evlat yazılmısa kaderıne saatı gelmeden olmaz sana bı sey soylıcem ölum ıle nıkahın saatı degısmezmıs hersey dua rabbıme sıgın tevekkel allah de elbet verıcek hayırlısıyla ıns ben nısanlandım bırıyle dugunume 1 ay kala attım benı aldattı 1999 da arkasından 2004 yılında gorucu usuluyle evlendım esımın kaderıde benle aynı benım esımınde herseyın sonunda ayrılmıs oda nısanlısıyla esımın daha kotu davetıyeler basılmıs dugune 10 kala ayrılmıs kader bızı karsılastırdı yanı dıceksın ne anlatıyon sen demıssındır.bence hersey bıttıgını zannettıgın anda aslında senın ıcın yenı baslıyo vede hersey eskıye gore daha muhtesem oluyo benım hayatımda boyle oldu umudunu hıc bır zaman kaybetme rabbım sana hepımıze saglıklı hayırlı evlatlar versın ıns

keske öyle olsa ne guzel olurdu
inş yeterince büyümüşlrdir canım hadi hayırlısı habersiz bırakma dualarım seninle

hoşgeldin canım. Hayırlısı bitanem Rabbim ne zaman dilersen o zaman gönderecek, bize düşen sabretmek, sabırla beklemek. Elimizden geleni yapıyoruz, yapabilecegimiz başka bişey yok ki. En azından tatilde dinlenip biraz kafanı dağıtmışsındır. İnşallahhhhh 2.denemenizde güzel haberler verirsin bizlere. Benim de 10 ay oldu hala olmadı, klomen de fayda etmedi 3 ay kullandım . Bakalım ne olacak . Allahım sen bizi sevindir hayırlısıyla..

sagolun arkadaslar.doktor kontrolunde aldım.yumurtalar ıyı gelısmıs dedı.bakalım salı gunu gıdecegım doktora.bır sey sorcaktım benım gecen hafta ıcı göğüslerim cok cok agısıyordu,şişmişti bu hapla alakalı olabılrı mı sımdı brıaz azaldı agrısı.
evet hapla ilgili benim de 2 3 aydır gögüsler acayip acıyor eldikçe
hayırlısı böyleymiş tatlım oh tatilinide ypmışsın ne güzel.ne güzel şeyler söylemiş falcı.inşllah en kısa zamanda gerçekleşir
malesef ıyı haberler yok arkadaslar.bu at klomenı ılk kez kullandım,gebelık olmadı,adet te olmadım daha.adetımı duzene sokar dıyordum belkı o da olmadı.moraller sıfır yanı.Insallah sen yumoslarından sonuc alırsın canım
canım klomenle adetimi 28 günde olmaya başladım.2 aydır böyle bakalım bu ay bekliyorum ama adet bilirtilerim var bu ay için pek umudum yok

arkadaslar uzun zamandır okuyorum yazılarınızı inş şu mübarek günlerde Rabbim dualarımızı kabuleder bu ılk defa klomen kullandım 13,günde iğne ayın 27sini beklıyorum ama nasıl gelır bılmıyorum nerdeyse 2yıllık evlıyım

Geri