Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

kozacım senin 3marttı galiba idrarda çıkmazmı.çünkü benimki 6mart 3güne kadar olmazsam test yapacagım.bu arada arkadaşlar 30 yaşındayım 6yaşında kızım var.rabbim hepimize bahşetsin.

Geç dölenme olursa mümkün tabiii.. İnşallah idilim de yakalar pozitifi tez zamanda. Sen de ne var ne yok. Nasıl durumlar?

idilim bence umudunu kaybetme...kan testini erken yapmışın.sana moral olsun diye demiyorum sitenin birinde okumuştum 23.24.25.günde negatif sonuç alan bir arkadaş 26.günde pozitifi yakalamış.sakın üzülme canımmmmmmmmmm.

Ben idrar testi yaptım bugün. 14. gün diye. Ama koskocaman negatif. Gebelik olsa silik milik çıkardı. Adet olmayı bekliyorum artık. 2 denemede anlaşılan hüsran oldu benim için. Hadi inşallah senden güzel haberler alırız, kızına kardeş gelir, ne güzel olur.

kozacım senin 3marttı galiba idrarda çıkmazmı.çünkü benimki 6mart 3güne kadar olmazsam test yapacagım.bu arada arkadaşlar 30 yaşındayım 6yaşında kızım var.rabbim hepimize bahşetsin.

kozacım dileklerin için tşk.bende umutla umutsuzluk arasındayım.estrofem kullanıyorum ya rahim duvarı meselesi kafama takılıyor...sanki adet olacakmışım gibi lavaboya gitmeye korkuyorum.cuma günü ilacım bitiyor doktor gel demişti beklemedeyim.seninde bu ay pozitif çıkarda sevinirsin inşallah... ilk bebek ilk mutluluk olur yüzün güler inşallah..........

canım ya sağol. bebek diyince bile gözlerim doluyor artık. İnşallah olur artık hepimizin de yüzümüz güler. Ben de adet olcakmışım gibiyim. 14 gün bitti bende. Allahtan yol arkadaşlarım var da sizlerle paylaşıyorum, sağolun kızlar öpüyorum sizleri

koza cım idrara bakma ya kan testi yaptırsana nasıl sabrediyorsun.ben dün çok kötüydüm ama bugün yeni bi güne uyandım. doktorumla konuştuk rahim filmi çekicez bu ay. bide onu deneyelim bakalım.coban yıldızı umutsuz olma allahtan umut kesilmez olacak inşallah.güzel haberlerinizi bekliyorum.allahtan hepimiz için hayırlısı

İdilim sabah vücut ısımı ölçtüm, 37.9 çıktı. Adet olmam kesin, adet sancılarım var. Diğer yandan37.9 u hiç görmemiştim. Antalya'dayım ya acaba havalar mı ısındı dedim. İdrar testi de daha yapmıcam, Geçen ay 20. gün adet oldum. Şİmdi bugün 15-16. gün. Perşembe İstanbula gidicem, kafa dağıtırım hem, güzel olcak minik bir tatil. Walla adak adadım hamile olursam kurban kesicem:)
Rahim filmi de çekil hayatım, benim arkadaşım rahim filmi çekildiği ay hamile kaldı. Mİnik tıkanıklar olabiliyor, film onu açıyor. Hayırlısı, tez zamanda allah yüzümüze gülsün artık..

mrb kızlar banada destek cıkın ne kadar zor bı surec bende ıgnemı oldum gecen hafta kafaya takmamak adına gununu saymayım dıyroum ama olmuyo :)) persembe on gun olmus olcak doktor 10. gun gel progesterona baklaım dedı beklemek zor gleıyo artık yılı devırdık bebek bebek dıyerek ama yok.. rabbım hayırlısını versın ınş hepımıze versın aratmasın

Şİmall merhaba, hadi inşallah bebeğin tutunmuştur sana, Progesterona neden bakıcak, Pko musun? E bir yıl olmuş, e artık zamanı gelmiştir inşallah hayatım

Geri