Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Şİmall merhaba, hadi inşallah bebeğin tutunmuştur sana, Progesterona neden bakıcak, Pko musun? E bir yıl olmuş, e artık zamanı gelmiştir inşallah hayatım
evet canım pkoluyum bıde klomen kullanınca bı kolı yumurtlayıvermısım :) inş tutunmustur canım

Benim de 28 günüm, yarın 29. ama çatlatma iğnesi 12. günde yapıldı. 26. günde test yaptım negatif. Bir daha da denemedim. Olsa idrarda silikte olsa çıkardı diye düşündüm. Sen de kan testi yaptırırsan kesin çıkar ama benim gibi idrar yaparsan içinde hep şüphe olur. Gerçi kanda da 14. günü beklemekte fayda var. Var mı belirtilerin bu arada. Ben de hala hiç tık yok, ne göğüsler şiş, ne yorgunluk var:D Geçen ay ilaç mahvetmişti bu ay sadece yumurtlamadan 1 hafta sonra başlayan şişkinlik ve gaz var, belki havalardandır diyorum. Bir de açlık hissi bir hafta sonra daha da arttı gibi geldi. Ama bunlar da belirti sayılmaz ilaç etkisi mi ayıramıyorum bile. Beklicem, ne kan ne idrar testi istemiyorum, yarın tatile gidiyorum 4 günlük bir kaçamak yapcaz eşimle. Uzaklaşırım hem bu konulardan. Hakkımızda hayırlısı, güzel haberlerin olur inşallah, paylaş bizimle, haber bekliyoruz

kızlar ya sımdı ben bu ıgneyı yaptırdım ya kac gun sonra adet gorcem?? 15 gün sonra görursun yazıyo nette doktorda aynı adet gunude olursun dedı kafam karıstı... ben 34 gunde bı adet oluyorum yanı arada 7-8 gun var fikriniz tecrübenız varsa bana yardımcı olurmusunuz? haa bıde kacıncı gun test yapıyım??

merhaba kızlar gecen ay klomen kullandıgımda 4gun gecikti ve 32günde oldum son adet tarihim 14mart bugün18.ci günüm ve kasıklarımda cok kötü agrım var gecen ayda böyle olmuştum karnım agırıyo zannettım ilişki olmamışdı acaba yumurtammı catlıyo

Geri