Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

bahes benimde ikinci ayım sen kacıncı günde basladın kullanmaya günde kac tane kullanıyorsun

Hayatım ben de klomen türevi serophene kullanmıştım. vücudun oluşan dört yumurtayı çatlatma şansı yoktu, o yüzden pregnyl vuruldum iki kutu. Çatlamazsa kiste çevirir dedi.İnşallah adet olmayışının nedeni bebiştir canım ama değilse de bir doktora görün ki söktürücü versin, adet düzensizliğine neden oldu ise düzenlesin, çünkü yaklaşık en üst limint 25 güne adetolman lazımdı. Hayırlısı

çatlatma iğnesi olmadım ben sadece doktor klomeni kullan dedi bu yumurtanın çatlamasına yardımcı olcak ve 3 ay içinde hamile kalırsın dedi ama nerdeyse 2 ay olcaK ben adet olmadım

Hayatım ben de klomen türevi serophene kullanmıştım. vücudun oluşan dört yumurtayı çatlatma şansı yoktu, o yüzden pregnyl vuruldum iki kutu. Çatlamazsa kiste çevirir dedi.İnşallah adet olmayışının nedeni bebiştir canım ama değilse de bir doktora görün ki söktürücü versin, adet düzensizliğine neden oldu ise düzenlesin, çünkü yaklaşık en üst limint 25 güne adetolman lazımdı. Hayırlısı

adetime 2 gün kala kanda test yaptım negatif çıktı ve adetimi 11 gün geçtikten sonra idrarda test yaptım gene negatif çıktı canım

idilim döndüm hayatım, çoban yıldızı nerelerde? Benim de bugün adetimin 5. günü. Hormon testi yaptırdım ben de son olarak , oh o da temiz çıktı. Bu ay denemicez, aşılamaya karar verdim ben. Çektir hayatım sen de filmi, inşallah temiz çıkcak o da, hem bu vesile olur kanalların yolunu daha rahat bulur inşallah spermler. Hayatım bu arada ben çok giremiyorum siteye. Özelden mesaj atarsanız daha rahat okurum, çünkü tek tek bütün mesajları okuyamayabiliyorum. Öpüyorum sizi, moralleri bozmak yok, olcak bu iş er ya da geç:)

Kozacim dondunmu istanbuldan,yoksa tatildemisin hala? Haberler nasil adet oldun mu?Ben oldum 5. Gunum film cektirecem bu ay.

Geri