Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

canım inş. peki sende klomen adet gecikmesi yaptımı benim 11 gün gecikmem var şuan israr testi yaptım dün negatif çıktı

canım ikinci kullandığım ay 14 gün geç oldum.hatta epey hawaya girmiştim hamileyim diye.bir de hamile gibi aşerip midem bulanıyordu.14.gün dr ultrasonda göremedi kan testi istedi.test sonucu alıp dr kapısına gittiğim anda adet oldum.yalnız sizlere söyleyeceğim önemli bir nokta war.asla tek doktora bağlı kalmayın.

sea34 sürekli doktor kontrolündemi kullandın 6 ay canım merak etdım
ewet cnm dr kontrolünde kullandım bu ay 6.ayım.ama size bir konu hakkıında bilgi wereyim.ben 6. ayımda pkolu olduğumu öğrendim.benim akıllı doktorum kolmeni dayadı bana tabi her ay yumurtam oluyor ama istenilen boyuta gelemediği için çatlama olmuyordu.bu da bende pko yarattı.bunun için bu ilacı kullanırken doktorunuza mutlaka çatlatma iğnesi istediğinizi söyleyin.çünkü yumurta çatlamazsa pko ya çewiriyor diye öğrendim.umarım sizi tatmin eder bu yazdıklarım eğer takıldığınız bişey olursa yazabilirim...inşlh hepimiz burdan hamiş haberlerimizi werir we kucaklarıma alırız meleklerimizi....

selam kızlar bende yarın başlıyorum klomen kullanmaya daha önce klomenle hamile kaldım 15 haftadan sonra kalp atışları durdu kızımın şimdi korkuyorum ama yine kullanıcam hayırlısı inşallah bu sefer olurda kucağımada alırım hepimize hayırlı hamilelikler sağlıklı doğumlar..

İdilim ben de bilmiyorum. Sen neler yapıyorsun var mı güzel haberleriniz. Ben bu ay bebişle uğraşmıyorum, bir ayı geçirmek çok zordu şimdi aşılama için ilaç kullanmak daha zor. Bir de bu ginera isimlli ilaç beni bir agresif yaptı, oturup ağlıyorum sürekli, başımda inanılmaz ağrı. Bir haftadır evi dar ettim eşime. Allah bebeklerimizi verse de bitse bu işkence ya:(( İlaç kullan kullan dengem bozuldu walla.

kozacım çoban yıldızı nerelerde???????????????????

Neden durduğunu araştırdınız mı? Hamile kaldığına göre bu sefer de olur canım. Hadi inşallah ilkinde olur senin, bizim gibi sabretmen gerekmez.

selam kızlar bende yarın başlıyorum klomen kullanmaya daha önce klomenle hamile kaldım 15 haftadan sonra kalp atışları durdu kızımın şimdi korkuyorum ama yine kullanıcam hayırlısı inşallah bu sefer olurda kucağımada alırım hepimize hayırlı hamilelikler sağlıklı doğumlar..

canım ikinci kullandığım ay 14 gün geç oldum.hatta epey hawaya girmiştim hamileyim diye.bir de hamile gibi aşerip midem bulanıyordu.14.gün dr ultrasonda göremedi kan testi istedi.test sonucu alıp dr kapısına gittiğim anda adet oldum.yalnız sizlere söyleyeceğim önemli bir nokta war.asla tek doktora bağlı kalmayın.

ewet cnm dr kontrolünde kullandım bu ay 6.ayım.ama size bir konu hakkıında bilgi wereyim.ben 6. ayımda pkolu olduğumu öğrendim.benim akıllı doktorum kolmeni dayadı bana tabi her ay yumurtam oluyor ama istenilen boyuta gelemediği için çatlama olmuyordu.bu da bende pko yarattı.bunun için bu ilacı kullanırken doktorunuza mutlaka çatlatma iğnesi istediğinizi söyleyin.çünkü yumurta çatlamazsa pko ya çewiriyor diye öğrendim.umarım sizi tatmin eder bu yazdıklarım eğer takıldığınız bişey olursa yazabilirim...inşlh hepimiz burdan hamiş haberlerimizi werir we kucaklarıma alırız meleklerimizi....
hepimiz için hayırlısı canım doktorun adet olursan gel demıyomuydu benımkı adet olursan gel kist olup olmadıgına bakıyodu cok sükür bende olmadı bu ikinci ayım benim doktorum da igne yapmıyo ben gerek görmüyorum pek faydası olmuyo diyo iki yıldır hic değişmedım doktorumu bu ay da kalamazsam baska doktoru denicem bide RABBİM kimsenin kucagını boş bırakmasın inşallah

Geri