Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

bende geçen sene 2 kez kullandım bıraktım gebelik olmadı o zmana kullanırken kasıklarım fena ağrımıştı.bu sefer kullandığımda doğru dürüst bi ağrım olmadı.sizce bu durum iyimi kötümü kızlar..bu arada 2 yıldır gebe kalamadım:(

progesteron sonucumu bugün aldım. değer 30.33 sizce nasıl?? doktor çatlama olmuş dedi ama çok ayrıntılı konuşamadım...

canım tüm kontrollerinizi yaptırdınız mı. Ben de iki kez denedimolmadı. Bizde de sıkıntı yok. Eşimin sperm sayısı da ml de 20 milyon. Nasip her şeyin bir zamanı var demem ki. Ben de bu ay bir aksilik olmaz ise aşılama yaptırcam.Hayırlısı, azmetmişiz olur eninde sonunda sen merak etme.

bende geçen sene 2 kez kullandım bıraktım gebelik olmadı o zmana kullanırken kasıklarım fena ağrımıştı.bu sefer kullandığımda doğru dürüst bi ağrım olmadı.sizce bu durum iyimi kötümü kızlar..bu arada 2 yıldır gebe kalamadım:(

Klomen + ovitrelle evet kasıklar bende de çok ağrıdı şuan ise bel ağrısı arada birde karın altı kramp giriyor normalde yarın 22 nisan yani adet olmam lazım .. Bu sabah erken gebelik testi yaptım idrarda bşy çıkmadı halbuki 15 nisanda kan testim 5,0 çıkmıştı .. Zor ama sabırla beklemeye çalışıyorum net sonucu.... Eğer varsa yarın 4. Haftası olacak ... şuanki ağrılarım adet olacağım ondan mı yoksa bebişim yerleşiyor ondan mı bilmiyorum.. Herkes için hayırlı sonuçlar olsun inşallah... Bir çok şey psikolojik düşünme diyorlar ama aklın ordan çıkmıyorki .... Dua ediyorum hep aylarca senelerce uğraşanlara en kısa zamanda allahım yüzlerini güldürsün ...

Çatlatma iğnesinin etkisi 10 güne yok oluyor hatta 15 gün sonra test yapmak en mantıklısı. Sanırım sen iğneden yaklaşık bir hafta sonra yaptırmışsın ki hiç sağlıklı değil. adet günü gebelik testine silik de olsa çıkması gerekirdi esasen.İğneden tam 20-21 gün sonra adwt olmuştum ben. İnşallah bebişin habercisidir ağrıların. Değilse de hepimiz burdayız durmak yok denemeye devam:))
Klomen + ovitrelle evet kasıklar bende de çok ağrıdı şuan ise bel ağrısı arada birde karın altı kramp giriyor normalde yarın 22 nisan yani adet olmam lazım .. Bu sabah erken gebelik testi yaptım idrarda bşy çıkmadı halbuki 15 nisanda kan testim 5,0 çıkmıştı .. Zor ama sabırla beklemeye çalışıyorum net sonucu.... Eğer varsa yarın 4. Haftası olacak ... şuanki ağrılarım adet olacağım ondan mı yoksa bebişim yerleşiyor ondan mı bilmiyorum.. Herkes için hayırlı sonuçlar olsun inşallah... Bir çok şey psikolojik düşünme diyorlar ama aklın ordan çıkmıyorki .... Dua ediyorum hep aylarca senelerce uğraşanlara en kısa zamanda allahım yüzlerini güldürsün ...

kozacim naber ? asilamayi bu ay mi yaptirican? igneleri cok pahali diye duydum.devlet benimkini odemiyormus.yas35 ve 1cocuk var diye ne tutacak biliyormusun?psikolojinnasil?ben daha iyiyim zor atlattim bu ayi.

İdilim, canım, merak ettim ben de seni. Anlatsana neler yaptın nerelerdesin? Benbeklemedeyim. Dopum kontrol hapı bitmedi. 4 gün kaldı. 4 günden sonra adet olmayı ve iğneleri almayı beklicem. İnşallah olur. İğne parası önerilen iğneye ve sayısına bağlı değişiyor. Ben de bilmiyorum ama yuvarlak antalyada bir diye hesapladım. Ben de devlete gitmiyorum. İlk hakkımı özelde kullanıcam, olmazsa olmadı üniversite hastanesine giderim. Oh bir bebeğin var senin, rahat ol, birinciyi yaptıysan ikinci de olur hayatım. Dün arkadaşımın bebişini görmeye gittim. 41 yaşında maşallah. Rahat ol sen. Ben acele ediyorum daha ilk ya. Bir de sperm sayısmız tam sınırda ya takviye alayım istiyorum. E bunu yapam ki dhaa ikinciyi yapcam:D:)) Bir iki haftaya sana net bilgi veririm fiyat hakkında. Sen de aşılama mı yaptrcaksın?

kozacim naber ? asilamayi bu ay mi yaptirican? igneleri cok pahali diye duydum.devlet benimkini odemiyormus.yas35 ve 1cocuk var diye ne tutacak biliyormusun?psikolojinnasil?ben daha iyiyim zor atlattim bu ayi.

Geri