Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

kolmen

bende bugun basladım bakalım kolmen kullanmaya..inş. hayırlısı olur hepimiz icin

slm arkadaslar benımde dun bitti klomenım. salı gunu kontrole gıdıcem bakalım. bu ıkıncı ayım. işallah busefer olur. allah hepımızın gönlüne göre versin. bebişlerimiz bian önce gelsin ... :)

Koza haklı çıktın cnm bu gün birden kanamam başladı doktora gittim ve düşük olmuş ... Hayırlısı .... Teşekkür ederim ...
çatlatma iğnesinin etkisi 10 güne yok oluyor hatta 15 gün sonra test yapmak en mantıklısı. Sanırım sen iğneden yaklaşık bir hafta sonra yaptırmışsın ki hiç sağlıklı değil. Adet günü gebelik testine silik de olsa çıkması gerekirdi esasen.iğneden tam 20-21 gün sonra adwt olmuştum ben. Inşallah bebişin habercisidir ağrıların. Değilse de hepimiz burdayız durmak yok denemeye devam:))

Canım benim hayırlı olsun dediğim gibi hepimiz burdayız, durmak yok yola devam. BAk hamile kalabiliyormuşsun bu da güzel bir haber? Pek çok kadın da benzer durum oluyormuş ve adette tututanamayan bebiş gidiyormuş. Napıyoruz artık erken test yapmıyoruz. Öpüyorum her şey gönlünce olsun, unutma her şeyde bir hayır vardır hayatım

Koza haklı çıktın cnm bu gün birden kanamam başladı doktora gittim ve düşük olmuş ... Hayırlısı .... Teşekkür ederim ...

merhaba kızlar bişey sorucam klomen kullanmaya başladıktan sonra 32günde bir adet oluyorum ve cok az oluyo 3gün falan sürüyo önceden 6.7gün sürerdi yumurtamın çatladıgı zaman ne zaman oluyo ben kestiremiyorum ya kozacım inşallah seninde ilk aşılamada tutar bende seni beklıyorum hayatım sen yaptır sonrada ben yaptırıcam inşALLAH hayırlı haberler verirsin bizlere ALLAH gönlüne göre versin inşallah...

merhaba kızlar bende 1.5 yıllık evliyim ve 6 ay kadar korunduk ama 1 yıldır her ay hamileymişim gibi geliyo :) neyse rahim fimi çektirdim çok acılıda olsa allaha şükür hiç bi sorun yok. ne bende, ne de eşimde. bakalım dr.bu klomen verdi. istiyorumki şu ilacı kullanmadan bebişim gelsin...

Geri