Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

slm aynur yazdıklarını okudumda vikis diye bi konuya değinmişsin ilgımi çekti.bişi sorcam viks sürünce orayı yakmıomu yani faydası neymiş..bide süreklımı sürmek gerekiyo yoksa ilişkiye gircemiz zamanmı ve iyice içinemi süruoz:hıms:ay utandım cok soru sordumya:)

şaka gibi vallahi 3 kişi 25 ini bekliyor...hadi hayırlısı bakalım.umutsuzluk yokkk.yumurtlama adet düzensizliğiniz varsa hayıt tohumu demleyip için..yumurta oluşturuyor aynı zamanda hormonlara çok iyi geliyor düzenliyor.neredeyse 1 aydır içiyorum ilk defa yumurtlama dönemimi hissettim.deneyin yan etkisi yok.

selam arkadaşlar.bende bu ay ilk defa klomen tedavisine başladım ama 11. gün yumutalarım 10mm,11mm falan olmuştu..

sizce çok mu küçük..??

birde sizden doktorunuz östrojen seviyesini istemişmiydi..??

benim oda çok düşük çıktı.83 çıktı..bugün doktor kontrolüm var galiba bizim bu ay tutmayacak yaa:((

8inde falan tahlil yapsan çıkar herhalde.inşallah güzel haberi alırız senden.ben bile heyecanlandım yaaa :) dediğin gibi 2012 inşallah bize uğur getirir.hepimiz bebişlerimize kavuşuruz.

slm herkese, maalesef bklediğim gibi olmadı regl oldum,dr klomene devam dedi tekrar başladım,kısmet napalım Rabbim yardımcımız olsun.geçen ay deneyim kazandım en azından o yüzden yumurtanın çaylama gününü iyi takip ederim inşallah.seastarh sende durumlar nasıl?

slm aynur yazdıklarını okudumda vikis diye bi konuya değinmişsin ilgımi çekti.bişi sorcam viks sürünce orayı yakmıomu yani faydası neymiş..bide süreklımı sürmek gerekiyo yoksa ilişkiye gircemiz zamanmı ve iyice içinemi süruoz:hıms:ay utandım cok soru sordumya:)
vikis ne ya :) ilk kez duydum, ne işe yarıyor acaba? kullanan var mı?

yakıyor cnm.ama etkisi yani yanması çabuk geçiyor.naneli sakızı düşün mesela nasıl nefes aldıkça için buz gibi oluyor,onun gibi birşey.akşam yatmadan işaret parmağına bir miktar al ve elinden geldikçe derine yerleştir.her akşam bu şekilde yap.yumurtlama gününden 2 gün önce bırak.kanalları açıyormuş bildiğim kadarırla.bende bu ay denedim bakalım ne olacak cnm.allah gönlüne göre versin.inşallah hamiş kalırsın...

vikis ne ya :) ilk kez duydum, ne işe yarıyor acaba? kullanan var mı?
tatlım vikisin bir yan etkisi yok kanalları açıyormuş.aynı zamanda bende çoooooookkkkkkkkkk akıntı vardı inanmayacaksınız ama şuanda hepsini söktü.ay ne kadar rahatım bir bilseniz.çünkü akıntı çocuk olmasını etkiliyormuş.25.de adet olmam gerekiyor.inşallah olmam ve sevincimi ilk burda paylaşırım...AMİİİİİNNNNNNNNN

3 kişi 25ini bekliyoruz öyle mi, tesadüfe bak, bazen çok kötümser oluyorum, hiç bu duyguyu tadamayacakmışım gibi geliyor, bi de bi neden de bulamıyor ya doktorlar, sürekli kafamın içinde "neden ben" sorusu dönüyor
öyle düşünme cnm.sen karamsar oldukça,bebek işi biraz daha uzar.rahat ol,takma kafana.bir gün anne olacam de hep kendine..ve emin ol olacaksın.hayatın kanunu bu beklersin olmaz,beklemezsin ve ummadığın anda geli vermiş bir tombul bebek...

arkadaşım sabah akşam kullanıp 5 gunu doldurduktan sora 4 gun daha sayacaksın,sonra doktoruna gidip yumurta takibi yaptıracaksın ve klomen kullanırken de,gun aşırı ilişkiye gireceksiniz.

öyle düşünme cnm.sen karamsar oldukça,bebek işi biraz daha uzar.rahat ol,takma kafana.bir gün anne olacam de hep kendine..ve emin ol olacaksın.hayatın kanunu bu beklersin olmaz,beklemezsin ve ummadığın anda geli vermiş bir tombul bebek...
Insallah hepimize birer tombul bebek bu sene:) baska sitelerdeki forumlara baktim da 2008 de filan bizim yazdiklarimizin aynilarini yazmis kadinlar, simdi hepsinin bebekleri var, biz de bu gunleri atlatiriz insallah hep beraber cnm:)

Geri