Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

peki adetin nasıl klomen kullanırken 14.günde oluyomusun yoksa geçiyomu ben daha bu ay başladım

benim adetlerim genelde 5-6 günlük gecikme ile olurdu ama klomen kullandığım için 4 ay günü şaşmadı,3 aylık klomen tedavisinden sonra 1 ay mola verdim dinlenmek istedim,mola verdiğim ay 5 gün gecikmeli adet oldum. 4. klomen tedavime başladım ve adetin 3.günü günde üçer tane toplam 15 adet klomen içtim :) yarın da esrofem e başlıcam inşallah. ALLAH SANA DA KOLAYLIK VERSİN CANIM. klomen ağır bi ilaç baş dönmesi,mide bulantısı,uyku hali,kasık ağrıları,yumurta ağrıları yani ne desen var :) bu şikayetlerin olursa korkma canım.

bekleyiş

mrhaba kızlar ben 7 yıllık evliyim 5 yaşında bi oğlum var ondan öncede bir tane düşüğüm oldu lakin 2 yıldır 2.çocuğumuzu istememize rağmen olmuyor doktora gittim rahim filmi çekildi tüplerim açık hormon tahlili yapıldı hormonlar normal eşimden sperm testi istediler yaptırdık oda gayet iyi ama gel gelelimki gebe kalamıyorum klomen verdi doktorum ilk ay günde 1 tane 5 gün yuttum yumurta gelişti 1 tane çatlatma iğnesi oldum gene olmadı ikinci ay hapı 2 ye çıkardı bu sefer kist oldu neyse adetle beraber kisti attım kist ten sonra vücut kendini düzene sokar kalabilirsin gebe dedi ama bu ayda olmadı bugün gene kımızıları gördüm bu arada adetlerimde çok düzenli 28 günde bir asla şaşmaz bakalım yarın tekrar doktora gidicem sanırım klomeni 3e çıkarcak rabbim herkesin dileğini versin banada dua edin nolur&nuray&

kızlarr günaydın, benim adetim 5 gün geçti..gecikmesinin 2.günü beta hcg baktırdım 0,1 :) ama ateşim yüksekti.bugüne kadar 12-13 gündür de ateşim yüksekti.bugün biraz düştü..ya adet olucam ya da tekrar yükselicektir.. ama hiç bu kadar gecikmem olmamıştı..en fazla 2 gün..gecikme yaparmı klomen?

benim adetlerim genelde 5-6 günlük gecikme ile olurdu ama klomen kullandığım için 4 ay günü şaşmadı,3 aylık klomen tedavisinden sonra 1 ay mola verdim dinlenmek istedim,mola verdiğim ay 5 gün gecikmeli adet oldum. 4. klomen tedavime başladım ve adetin 3.günü günde üçer tane toplam 15 adet klomen içtim :) yarın da esrofem e başlıcam inşallah. ALLAH SANA DA KOLAYLIK VERSİN CANIM. klomen ağır bi ilaç baş dönmesi,mide bulantısı,uyku hali,kasık ağrıları,yumurta ağrıları yani ne desen var :) bu şikayetlerin olursa korkma canım.

benimde normalde iki gün geç oluyo cnm adetime 1 hafta kala çok gögüs ağrısı sıkıntı çekıyorum ama bu ay öle bişe olmadı ama klomen kullanmaya başlayalı ınanılmaz kasık ağrısı ateş basması ve iştahsızlık yaşıyorum süreklı yorgunum uyku halindeyin bende baya bi ters tepti ilaç zannedersem.inş. en yakın zamanda kucağımız hayırlısı ile bebekle dolarda bu çektiğimiz bütün sıkıntıları unutturur :)) rabbim sağlıklı sıhatli zamanında versin inş.

kızlarr günaydın, benim adetim 5 gün geçti..gecikmesinin 2.günü beta hcg baktırdım 0,1 :) ama ateşim yüksekti.bugüne kadar 12-13 gündür de ateşim yüksekti.bugün biraz düştü..ya adet olucam ya da tekrar yükselicektir.. ama hiç bu kadar gecikmem olmamıştı..en fazla 2 gün..gecikme yaparmı klomen?

inş. hamilesindir esen ben bu ay yeni başladım baya sıkıntılarla bakalım adetime 5 gün var adetimde geçikme yapacakmı.

esen inşallah hamilesindir,test yapmadın mı? hadi hayırlısı güzel haberler bekliyoruz.

esen inşallah hamilesindir,test yapmadın mı? hadi hayırlısı güzel haberler bekliyoruz.
benimde klomeni ilk kullanışım.
canım 1.gün gecikme olunca evde test yaptım çıkmadı,2.günü kanda baktırdım 0,1 çıkmadı yani..bugün 6.gün oldu hala bişi yok.bugünde olcakmışım hissi de yok..ateşimde 36,7 :) hafta sonuna kadar beklicem olmazsam haftaya tekrar kanda baktırıcam.Dün bir hemşire arkadaşımla konuştum.kanda erken baktırmışsın dedi( 2.gün)...5 gün gecikmenin ardından doğru sonucu alırsın dedi.

Rabbim en kısa zamanda hayırlısı ve sağlıksıyla hepimize nasip etsin.

benimde klomeni ilk kullanışım.
canım 1.gün gecikme olunca evde test yaptım çıkmadı,2.günü kanda baktırdım 0,1 çıkmadı yani..bugün 6.gün oldu hala bişi yok.bugünde olcakmışım hissi de yok..ateşimde 36,7 :) hafta sonuna kadar beklicem olmazsam haftaya tekrar kanda baktırıcam.Dün bir hemşire arkadaşımla konuştum.kanda erken baktırmışsın dedi( 2.gün)...5 gün gecikmenin ardından doğru sonucu alırsın dedi.

Rabbim en kısa zamanda hayırlısı ve sağlıksıyla hepimize nasip etsin.

hadi bakalım hayırlısı inş. hamilesindir cnm.güzel haberlerini beklıyoruz.bende dün gece inanılmaz bi karın bel ağrısı oldu bugun yok ne kadar ağır bi ilaçmış bu klomen.ilaçla herkes iğneyi vurulduktan 14gün sonra adet olmuş benım 4 gün sonra 14.gün olacak ama kendi adet günüm 28 i. sen nasıl hesapladın

hadi bakalım hayırlısı inş. hamilesindir cnm.güzel haberlerini beklıyoruz.bende dün gece inanılmaz bi karın bel ağrısı oldu bugun yok ne kadar ağır bi ilaçmış bu klomen.ilaçla herkes iğneyi vurulduktan 14gün sonra adet olmuş benım 4 gün sonra 14.gün olacak ama kendi adet günüm 28 i. sen nasıl hesapladın

inş. canım..ben iğne vurulmadım ilk kullanışım olduğu için doktorum yapmadı,adet olursan 2.sine vururuz dedi..Adetim düzenlidir..29 günde bir olurum.( 14 nisan da olmam lazımdı yani) Çok nadir 2 gün gecikebilir..Bu nedenle ayrı bir hesaplama yapmadım.Doktorum da zaten adet olursan 13-15 nisan gibi olabilirsin demişti ..

Geri