Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

arkadaşlar aranıza tekrar döndüm :) bende hala tık yok,aynen devam,bi dahaki aya tüp yaptırmaya karar verdik,çünkü 2 aşılamam da tutmadı,tekrar yapsam yine tutmicak biliyorum . bu arada sizle neler yapıyorsunuz? aymesev nasılsın? inşallah bebişin geliyordur,Rabbim kısmet eder inşallah canım.

h.geldin cnm kaybolma burada paylaşınca insan biraz daha rahatlıyo yükü biraz daha omuzlarından kalkıyor bildiğin gibi benimde maalesef 2. aşılamam negatif sonuçlandı şimdi adet gördüm ve tüp bebek için tedaviye başlıyoruz rabbim herkesin yardımcısı olsun kızlar bir iki gün gelemeyebilirim memlekeime gidiyorum ama siz sakın kaybolmayın sanırım paylaşacak çok şeyimiz var hepinizi öpüyorumm

- - - Updated - - -

ay inş canmcım gelmiştir inş meleğin strest yapma rahat ol tamam mı kasma kendini canm :)
bende tedaviye başladım canm inş tez zamanda sonuç alırım daha beklemeyelim inş tatlım

maaalesef canım meleğim bu seferde gelmedi

h.geldin cnm kaybolma burada paylaşınca insan biraz daha rahatlıyo yükü biraz daha omuzlarından kalkıyor bildiğin gibi benimde maalesef 2. aşılamam negatif sonuçlandı şimdi adet gördüm ve tüp bebek için tedaviye başlıyoruz rabbim herkesin yardımcısı olsun kızlar bir iki gün gelemeyebilirim memlekeime gidiyorum ama siz sakın kaybolmayın sanırım paylaşacak çok şeyimiz var hepinizi öpüyorumm

- - - Updated - - -

aaa canım inan çok üzüldüm yinede hayırlısı olsn tatlım napalım demek wakti gelmemiş hayırlı sağlıklı ahlaklı ewlatlar wersn inş hepimize canm sabretcez başka çaremiz yok inş yakın zamanda gelirler tatlım

- - - Updated - - -

en yakın zamanda seni bekliyoruz,biraz dinlen iyi gelir canım. ben hala adet görmedin hastaneye de gidemedim :(

arkadaşlar aranıza tekrar döndüm :) bende hala tık yok,aynen devam,bi dahaki aya tüp yaptırmaya karar verdik,çünkü 2 aşılamam da tutmadı,tekrar yapsam yine tutmicak biliyorum . bu arada sizle neler yapıyorsunuz? aymesev nasılsın? inşallah bebişin geliyordur,Rabbim kısmet eder inşallah canım.

hoşgeldin cnm.bzimde senden farkımız yok hala olduğumuz yerde beklıyoruz.hayırlısıyla inşallah Rabbim bizede nasip eder.

Geri