Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

evet canım haklısın ben hele aşırı stresli biriyim bnde yeni grdim bu siteye az da olsa sıkıntımı paylaşıp stresimi azaltayım die

inan burası hoş güzel,arkadaşlarda çok iyi ve paylaşımcı ama korkuyorum ben konunun üzerinde durdukça konuştukça farkında bile olmadan stresimi daha da artırıyormuyum diye anlayacağın neyi nasıl yapacağımı bilemez oldum artık

- - - Updated - - -

evet canım haklısın ben hele aşırı stresli biriyim bnde yeni grdim bu siteye az da olsa sıkıntımı paylaşıp stresimi azaltayım die

inan burası hoş güzel,arkadaşlarda çok iyi ve paylaşımcı ama korkuyorum ben konunun üzerinde durdukça konuştukça farkında bile olmadan stresimi daha da artırıyormuyum diye anlayacağın neyi nasıl yapacağımı bilemez oldum artık

ha gün boyu düşündüğümüz yetmiyo birde geceleri rüyalarda uğraşıyorum,neyse canım ben çıkıyorum. gerisini rüyamda düşüneyim:) sık sık gireceğim galiba artık görüşürüz.iyi geceler

kusura bakma tuba dün uyuyup kalmışım bide griple uğraşıorum baya fenayım anlıcağın tekrar denk gelirse grüşürüz inş

mrb nisanda bende aşılamayı düşünüyorum dr. demedi ama ilaç tedavisinden bıktım ve umutlarım tükendi gibi artık yeniden güç almak için ilk aşılamayı isteyeceğim dr.dan aşamaları burada paylaşırsan sevinirim ve Rabbim verceğin aşılama emeğini boşa çıkarmayıp hayırlısıyla nasip etsin inş.

amin canım Rabbim hepimizin emeklerini boşa çıkarmaz inşallah hayırlısıyla verir.canım süreçın nasıl ilerlediğini yazcam buraya.2 hafta sonra adet olcam adetimin 1. yada 2.ci günü doktorda olcam ve ilaçlara başlıcaz.

canım yaa inş herşey gzl olucak yeterki sen sabırlı ol herkesin bi imtihanı oluo önemli olan sabırlı olup bu imtihanı başarıyla geçmek neler neler duyuyorum değişik değişik hastalıklar bu kişinin kesinlikle çocuğu olmaz diosun ama bi bakıosun olmuş o yüzden herşeyin başı sabır

aynen senın gıbı düşünüyorum canım bizim imtanımız bu Allah alnımızın akıyla bu imtihandan çıkmayı nasip etsin.sırf sorun olmasıda önemli değil cnm bizde hiç sıkıntı yok ama olmuyor 2 yıla yakındır.Rabbim vermek istedikten sonra olmaz diye bişey yok.o istesin yeterki.hayırlısı olsun hakkımızda.

aymesev mrb canım hatırladın mı bilmiyorum kısa bir süre gelip sonra epeydir giremedim siteye.tüp bebek tedavisi alacaksın sanırım,Allah'ım bu defa nasip eder inş.çok yakın bi tanıdığım bayan tüp bebek yaptırdı yaşı 40 üzeri olduğu halde ilk denemede tuttu herkesinde bildiği gibi tüp bebekte şans çok yüksek güzel haberini alacağız inş,

canımmm benim elbette hatırladım elbette hatırlamazmıyım nasılsınn evet uzun zamandır yoksun bu kadar uzun kaybolma evet canımsın başladımm tedaviye aşılamalarım tutmadı şimdi işte tüp bebekk yapcaz bakalım inşş güzel sonuçlar paylaşır umut olurum size

Geri