Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

mrb arkadaşlar klomen kullanıodum cmrtesi btti bgn kontrole gttm büyümemiş yumurta perş tekrar çağırdı ya bu normalmi büyümemesi sonradan büyürmü yaninolur bilgisi olan cevap versinnn:S

canım eylül ayında kullanmıştım klomen ve bittikten iki gün sonra doktora gittim biri büyümüştü tekrar iki üç gün sonra çağırdı son gittiğimde diğeri de gelişmişti ve en sonunda çatlama da kendiliğinden olmuştu yani perş. gittiğinde büyümüş diyebilir

olsaydı olurdu be canım ne bilim 2 kez aşılama yapılmış olmamış 2 senedir olmayan şimdi nasıl olcak bilmiyorum sen evleneli kaç sene oldu sonra sende ben gibi sıkıntı yaşama

canım bi an önce toparlanmaya çalış,çünkü geri kalan 9 ay içinde ne olur ne biter belli olmaz,belki de rabbim bu süreçte bebişini verir belli mi olur,sadece dua et canım. benim evliğim 3,5 sene oldu canım ama raporu çıkarmaya çalışıyoruz,raporu bi an önce çıkarmamız grekiyor çünkü ayın 21 i adet olmam gerekiyor ve kısmet olursa tedaviye başlicaz,her şeyimiz bu bir hafta içinde belli olacak canım.
seni kocaman öpüyorum,üzme tatlı canını herşeyde vardır bir hayır.

ahh canlar yaaa...diyodum bir benmiyim..bense tüp bebek için aşılamalarımı tamamlıyacağım ay hamile kaldığımı öğrendim.ve geçen hafta bebeğimi aldılar kalbi durduğu için..bukadar zor hamile kalmışken ve onca para boşa gitmişken sevincimiz kısa sürdü malesef bu daha kötüydü olmamasındansa olup kaybetmekk...hergün ağlamaktan artık bende yoruldum ve doktorum doğal hamile kaldığım için bana 6 ay gelme dedi şimdi ise 6 ay beklemek zorundayımm aşılama için...tüp bebek içinse 9 ayy...sanki tüp bebek yaptırmak keyfi bişe..mecburuz ama devletin şartları bizi geriyor malesef ...zaten stres altındayız ama sabır başkada bişe gelmiyor elden........

canım çok çok geçmiş olsun Rabbim bi daha böyle kayıplar vermesin,inşallah rabbim en kısa zamanda yrini doldurur ve bebişini kucağına verir.

olacak olsaydı olurdu var yani engel olan birşeyler var ama ne o gün hemşireeye soruyorum tüp bebekte şansım ne diyorum sana şansın şu diyemeyiz sonuçta açıklanamayan infertilitesin diyo ama görünüşte hiçbir problem yok yani engel olan süt hormonlarımı şeker direncimi omu bumu şumu nedir ben anlamıyorum kafayı yememek mümkün değil çok zor yaa çokk

canım öle düşünme benı 2 senedır kontrol altında tutuyo doktor herşey çok çok iyi dediği halde kalamadım.hayırlısı böleymiş.doktorum bana 2 sene takıpten beri herşey çok iyi normal kalma sansım bile %80 derken aşılama ile %20 tüp bebek ile %50 diyor.bu işlerde çok çok sanslar verılmıyo nedenı aşılamanın zaten normal döllenmeden farkı yok sadece yoğunlaştırılmış sperm verilıyo yumurta çatladığı günde ee illa normal ilşkidede böle denk geldiği halde kalamamışız.tüpte ise sana döllendırılmış bişeyi enjekte ediyo ve vucut onu kabul etmeyebilir.bu yüzden sana %90 %100 gibi umutlar verilmiyo bence kafanı takma bunlara rabbim vermıyosa vardır bi nedeni.sıkma canını bukadar.

ahh canlar yaaa...diyodum bir benmiyim..bense tüp bebek için aşılamalarımı tamamlıyacağım ay hamile kaldığımı öğrendim.ve geçen hafta bebeğimi aldılar kalbi durduğu için..bukadar zor hamile kalmışken ve onca para boşa gitmişken sevincimiz kısa sürdü malesef bu daha kötüydü olmamasındansa olup kaybetmekk...hergün ağlamaktan artık bende yoruldum ve doktorum doğal hamile kaldığım için bana 6 ay gelme dedi şimdi ise 6 ay beklemek zorundayımm aşılama için...tüp bebek içinse 9 ayy...sanki tüp bebek yaptırmak keyfi bişe..mecburuz ama devletin şartları bizi geriyor malesef ...zaten stres altındayız ama sabır başkada bişe gelmiyor elden........

çok çok gecmiş olsun lavinya allahm hepimize hayırlı evlatlar versin.
bende bu ay klomrn kullndım yumurtalarım oluşmuş.ama dün kontrole ggttgmde doktr catlşmış dedi 3 gn brlikte olnu dedi. canım bu ay umudumu kestim artık .ne yapcam bilmyom :(

mrb arkadaşlar klomen kullanıodum cmrtesi btti bgn kontrole gttm büyümemiş yumurta perş tekrar çağırdı ya bu normalmi büyümemesi sonradan büyürmü yaninolur bilgisi olan cevap versinnn:S[/QUOT

canım bnde klomen kullnyrdum carsamba günü doktra gttm yumrta oluşmuş pazrtesi gel catlama ignesi yapalım ddi doktr dün ggttmde yumurtan kendiliginden çatlmş moralim çok bozuldu bu ay da umudum kalmdııı :(

canım bi an önce toparlanmaya çalış,çünkü geri kalan 9 ay içinde ne olur ne biter belli olmaz,belki de rabbim bu süreçte bebişini verir belli mi olur,sadece dua et canım. benim evliğim 3,5 sene oldu canım ama raporu çıkarmaya çalışıyoruz,raporu bi an önce çıkarmamız grekiyor çünkü ayın 21 i adet olmam gerekiyor ve kısmet olursa tedaviye başlicaz,her şeyimiz bu bir hafta içinde belli olacak canım.
seni kocaman öpüyorum,üzme tatlı canını herşeyde vardır bir hayır.

inşallah canım inşallah halledersin bir an önce zaten çok zorlu bir süreç seni bekliyorken öncesinde bari bi zorluk çıkarmasalar bana gelince daha iyiyim iyi olmasan ne olacak o günden beri hiç geçmeyen baş ağrıları yüzümden sivilcem bile çıktı sıkıntıya bak sen napcaksın hayat devam ediyor artık bırakcaz 9 ay

canım öle düşünme benı 2 senedır kontrol altında tutuyo doktor herşey çok çok iyi dediği halde kalamadım.hayırlısı böleymiş.doktorum bana 2 sene takıpten beri herşey çok iyi normal kalma sansım bile %80 derken aşılama ile %20 tüp bebek ile %50 diyor.bu işlerde çok çok sanslar verılmıyo nedenı aşılamanın zaten normal döllenmeden farkı yok sadece yoğunlaştırılmış sperm verilıyo yumurta çatladığı günde ee illa normal ilşkidede böle denk geldiği halde kalamamışız.tüpte ise sana döllendırılmış bişeyi enjekte ediyo ve vucut onu kabul etmeyebilir.bu yüzden sana %90 %100 gibi umutlar verilmiyo bence kafanı takma bunlara rabbim vermıyosa vardır bi nedeni.sıkma canını bukadar.

canım benim çok zor birde ben o gün yoldan gelmişim gecenin 4 ünde yola çıkmışım kahvaltı yapmamışım evime uğrayamamışım ve öğlen saat 2 ye kadar hastanede bekleyipte beni arayıp böyle söylemeleri çok zoruma gitti ve düşün ben ilaçlara başlamıştım kollarım mosmor iğneden onamı yanayım yani çok saçma bir sistemleri var ne bilim yani birde tüp bebekte şansım bir nebze daha fazla diye bir umut sonuçta her yeni tedavi yeni bir umut ve çok saçma sapan birşey için kırılması daahahda zor oldu biraz toparlandım mecbursun sonuçta hayata devam etmek zorundasın birde önümdeki süreç çok uzun bir süreç neredeyse bir bebeğin gelişip dünyaya gelmesi 9 ay yani şaka gibi tüp bebek tutup hamile kalmış olsam bebeğimin doğacağı günde ben hala onu arama peşinde olucam içimdekş sızıyı size yazamıyorum yani daha doğrusu yazılara kelimelere dökemiyorum sanki bi parçam hastanede kalmışta ben onu alamıyormuşum gibi aslında buda değilde değişik bir sızı bilmiyorumm

mrb arkadaşlar klomen kullanıodum cmrtesi btti bgn kontrole gttm büyümemiş yumurta perş tekrar çağırdı ya bu normalmi büyümemesi sonradan büyürmü yaninolur bilgisi olan cevap versinnn:S[/QUOT

canım bnde klomen kullnyrdum carsamba günü doktra gttm yumrta oluşmuş pazrtesi gel catlama ignesi yapalım ddi doktr dün ggttmde yumurtan kendiliginden çatlmş moralim çok bozuldu bu ay da umudum kalmdııı :(

canım bizim umudumuzu hiç kaybetmememiz gerekio onun için burdayız onun için destek oluyoruz birbirimize bnde senn gbydm daha düne kadar perişandım ama bugün kalktım ve yeni kararlar aldım takmıcam kafama bişeyi kafana ne kadar çok takarsan onunla imtihan oluyoruz. biz elimizden geleni yapıyoruz Tedbir bizden taktir Allahtan sabredicez dua edicez Rabbim hz Meryeme babasız çocuk nasip etmiş o kadar günah içinde yaşarken yinede rızkımızı kesmio elbet bigün bizimde olacak oyüzden sabredicez canım benim

Geri