Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Ben 5 gün klomen kullandim ve muaneye gittim doktorum yumurtalıgın büyümüyo dedi aranizda bõyle olan varmi lütfen cewaplayın:))

Klomen tedavisine cevap vermeyen hastalara başka tedavi uygulanır..Herkesin ilaca verdiği yanıt farklıdır.Mutlaka durumunuzda olan hanımlar vardır..

Kızlar mrb ben bu ay ikinci kez klomen kullandım. İlaç bitince dr gittim iki yumurtan oluşmuş sağda 22cm. Dedi gün aşırı ilişki verdi. Hamile kalma şansım varmı. Böyle hamile kalan varmı aranızda. Şimdiden teşekkürler

Kizlar ben yeniyim kolmen kullanıyorum klomen biteli 3 gun oldu cok sidetli agrim var akinti sefaf beyaz geldi ama yapiskan gibi degil yumurtam catlamismisdir dun adetimin 14 günüydü

Merhaba arkadaslar bende klomenle hamile kaldim sadece 5 gun kullandim ardindan ovitrelle yumurta catlatma ignesi kullandım sonraki ay hamile kaldim ve su an kizim 3 yasinda ALLAH herkesi evlat sahibi etsin İNŞALLAH bende ikinci dusunuyorum yine tedaviyle

Bende ilk defa bu ay klomen kullandım iki yıldır evliyim çocuk sahibi olmayı çok istiyorum doktora gittim bu ay klomen önerdi doktorum kullandım kesin faydası oluyor mu

Merhaba ilacın sonucu hasta dan hastaya değişir.Kimisi ilk klomen tedavisiyle gebe kalırken,kimisi de bir kaç klomen tedavisiyle gebe kalabiliyor.Sonuç alamayıp başka tedavi aşamasına geçenlerde mevcut..

Geri