Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Merhaba herkese ben de ilk defa yazıyorum 9 aylik evliyim pko luyum gecen ay cocuk istedigimiz icin doktora gittim 3 ay adet olamamıştım tesaduf Ogün yumurtlama gunummus bir tane kocaman yumurtam vardi 2 gun sonra tekrar gel takip edelim bunu dedi ama 2. Gun gelisimi durmustu bunu pko yapıyor dedi.hormon testlerim hepsi normalmis. Folik asit ve glukofen verdi.adetinin ilk 3 gunu gel dedi gittim ultrason ile baktı klomene baslaya biliriz hic bir sorun yok dedi salı başlayacagim gunde 1 tane 5 gun.. inşallah allah hepimize sağlıkla hamile olmayı nasip eder sağlıcakla da kucağımıza alırız.. (bu arada kimse umudunu kaybetmesin bi arkadaşım ilk klomen kullandığı ay İkizlere hamile kaldı hemde 1.5 gun arayla dollenmis yumurtalar dogdular 2 aylik bile oldular ;)

Arkadaslar ben klomeni ilk kullandigimda kulladigim ay degil bir ay sonra hamile kaldim ama düşük yaptim ve kürtaj oldum simdi 8 ay gecti ve ben hala hamile kalamadi bugun tekrar doktora gittim ve doktor tekrar klomen verdi tekrar kullancam 3 senelik evliyim ben ve artik anne olmayi cok istiyorum dualarinizi eksik etmeyin allah kimseyi annelik duygusundan mahrum etmesin.

Arkadaslar ben klomeni ilk kullandigimda kulladigim ay degil bir ay sonra hamile kaldim ama düşük yaptim ve kürtaj oldum simdi 8 ay gecti ve ben hala hamile kalamadi bugun tekrar doktora gittim ve doktor tekrar klomen verdi tekrar kullancam 3 senelik evliyim ben ve artik anne olmayi cok istiyorum dualarinizi eksik etmeyin allah kimseyi annelik duygusundan mahrum etmesin.

Çok geçmiş olsun canım umudunu yitirme inşallah tekrar hamile kalırsın.Kızkardeşimde ikinci klomen tedavisinde hamile kaldı darısı başına olsun ;)

Bende bir yıllık evliyim 8 aydir korunmuyoruZ
İki aydir doktora gidiyorum geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi verdi ama maalesef bugün regly oldum cok ümitliydim cok ağladım biliyorum benim gibi milyonlar var ama insan yinede üzülüyor zor bi süreç gibi yarın tekrar dr kontrolüm var bakalım artık ne olucak

Geri