KOAH Bitkisel Tedavi Yöntemi

Uzman SühaN

Administrator
KOAH Bitkisel Tedavi Yöntemi
koah nedir,koah hastalığına iyi gelen bitkiler,koah hastalığına ne iyi gelir,koah hastalığı için bitkisel kürler hakkında bilgiler

ko.jpg

Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH), amfizem ve kronik bronşiti içine alan bir hastalık türüdür. KOAH’ın en çok görülen belirtisi, akciğerlere dolan havanın dışarıya verilmesi sırasında yarattığı sıkıntıdır. Yani Bir nevi Nefes Darlığıdır.
Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ‘da KOAH hastası olanlar için Yulaf Samanı kürünü açıkladı. Uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkan bu Bitkisel Tedavi yöntemleri çoğu zaman tedavide başarılı olup ve herhangi bir yan etki de taşımamaktadır.
Hazırlanışı: Bir su bardağı kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı yulaf samanı konularak 7 dakika kısık ateşte kaynatılır.Yedinci dakika dolar dolmaz bekletmeden sıcakken süzülür.

Koah Tedavisi
Koah Tedavisi
Uygulanışı: Ilıyınca yudum yudum içilir. Bir ay süre ile gün aşırı sabah,öğle veya akşam yemeklerinden iki saat sonra yudum yudum içilir. 1 ayda toplam 15 gün uygulanmış olacaktır. Bir aydan sonra 15 gün ara verilir. 15 gün aradan sonra aynı şekilde tekrar edilir.

Etiketler: İbrahim Saraçoğlu koah hastalığı, bitkisel koah tedavisi, koah nedir, koah tedavisi, koah hastalığına ne iyi gelir, koah hastalığı için doğal bitkisel kür tarifi, koah hastalığına iyi gelen bitkiler nelerdir, koah hastalığı için şifalı bitkiler konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

Koah Hastası Olan Bir Hastanın Uygulamış olduğu kürler ve yöntemleri ile ilgili şu açıklamayı yapmaktadır.

koah bitkisel tedavi yöntemi.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri