Kocam benimle evliyken nişanlandı

bu nasıl sevgi anlamıyorum sana böyle yapanı hala seviyorum demek gercekten anlamıyorum
ne olur düşünün bir kere daha bunu bir kere yapan sonradan daha neler yapmaz şaka gibi gercekten bence bu senin sevgini kullanıyo

Canim ya insan evlenmek icin nisanlanir,bir sorun olmasaydi esin nisanlisi ile evlenecekti.Peki sen ne olacaktin,bosanacakmiydi senden.

arkadaşım inan başlığını okuyunca bile ürperdim.. tamam hadi erkekler evli olduklarında başka kızlarla birlikte oluyorlar ama nişanlananı ilk defa duyuyorum..bence iyi düşün.. birinciyi yapan ikinciyi de yapar..

bende yuhhh diyorum bu kadar olur artık bu ne ya bence o adamı bu kadar sen şımartmışsın ki bak geri dönmeye yüzü var at gitsin nasıl seviyrsun hala onu şok oldum ya

davulun sesi uzaktan hoş gelir hesabı,hepimiz belki de şaşkınlıkla okuduk ama çok zor bir durum eminim ki.bırak gitsin demek dilde kolay ama uygulamaya gelince çok zor.onca emek,onunla geçirilen onca zaman..... ve boşverebilmek.bence zor.
karar elbette sizin ama bence bir şans daha,hakettiği için değil de kendi yuvanızı kurtarabilmek adına....

cnm benm cok zor bi durum okuynca şok oldum ne idycem bilmiorum.sen onu seviyosun yani affetmeye karralısın demk oluo bu ama ii düşün derm ben.bunu nasıl yapar sana bilmiorum bi anlam veremdim.allah yardımcn olsun cnm

Geri