Kocam benimle evliyken nişanlandı

ya ne kadar kötü bir devirdeyiz kimsenin kimsye güveni kalmamış ben kocama güvenmiycemde kime güvenicem artık böyle şeyleri duyunca insan evlenmekdende duyuyor sana tavsiyem onun gibi bir adamdan sana yar olmayacağı unutmayı denemelisin çünki sürekli aldatılmak korkusuyla yaşamak çok zor eminim kocanı çok seviyorsun ama o senin sevgini gerçekden hiç haketmemiş yazıklar olsun ona

arkadasım etme bulma dunyası ıste sen sımdı kabul et onu tammı sevıyorum dıyosun ya kabul et o sana gelsın sen yemek yap eve bak yanı tmzle onun nısanlısıda baskasıyla ewlensın snra arada kocan cıkıp yıne ona gder ole gecelık yanı.snra gelır senın yanınaa sn yıne bısı olmamaıs gıbı devam edrsn .... bunları kabul edbılcksn kabul et o adamı gerı ama sunnu bılkı bırkere aldatan ınsn hep aldatır ve yaskken gzldr hersey esın sna dnnce eskı o kadın ararsa emın ol kosa kosa gder ona.ve sunuda bıllll en ufak bır kavgada afedrsın braz patavatsız olcak ama bn bunu kendım canlı olarak bırındn grdm szlusu aldttı arkadasımı kız kabul ettı ve br kavgada kıza soyledı bu cmleyı... sen benı boyle kabul ettıın o senın mıdesızlıgın.brncıde affettınde ıkıncıde ne degıstı .....

karar senın ttlm allh klyllllk vrsn

bu olayı hazmetmek çok zor aynısı benım başıma gelse o adamı parçalarım.sen seviyorum diosun ...hayret bişi kendini düşün sen hakettin mi bunu ?

bunu yaşıyamıyanlar anlamaz bende boile bi durum var ama benimki farklı bence afet o doru yol buldu fazla üstune durma sadece ona hatırlat kim oldun sende unut herşey o zaman mutlu olabilirsın canım

bunu yaşıyamıyanlar anlamaz bende boile bi durum var ama benimki farklı bence afet o doru yol buldu fazla üstune durma sadece ona hatırlat kim oldun sende unut herşey o zaman mutlu olabilirsın canım

bir ınsanı oldurtukten sonra afedersın dıyınce gecıyomu yanı canım ....ayrıca bu soyledgın sey bnce mutlu etmez uzer bunun nedenıde su zaten ıhanet eden hatta ıhanetın otesıne gecmıs bır ınsan kendısı pıskın pıskın bırde gelıp oda benı aldttı sana dondum dıyebılen bırı.madem affedılmeyı beklıyo ozaman nısanlısını affetseydı ya ...adama sureklı kım oldugunu yuzune vurmaklada zaten dısa megıllı bır adamı tamamen dısarı salmıs olursun ....bak ben buyum ben senı kabul ettım sen bunu bunu yaptın dersen bu ılk 2 yada 3 kere ıse yarar bı vcdan azabı duyar ama snra affetmeseydın kızımm zorlamı yapıtım sana sende mıdesızsın der...bıkere ıhanet edılır ve o ıhanet affedılırse emın olkı yenı ıhanetler dogar...yıne affeder dusuncesı ıle..

valla ben sahsen kesimlikle affetmezdim, ne malum bir daha baskasinin pesinden kosmayacagi tabi yinede sen bilirsin canim iyi dusun derim.

arkadasim benim fikrim bu seni yanlizca aldatmamis nerdeyse üstüne kuma getirecekmis onu seviyorum diyorsun ya o seni seviyormu bence sevmiyor sevse seni aldatmazdi sen ona deger veriyorsun ama o sana pek deger vermemis evet kadiniz alttan almaliyiz ama bu kadarda degil ya bu kadarda kücük varlillar degiliz senin adina bizler karar veremeyiz ama onu affetdersen suna eminim buna benzer olaylar yasicaksin yada sen acaba yapiyormu diceksin ve bu acabalarla sürecek bi hayat degil ben affettim ama kendi pisilolejimi bozdum her evden ciktiginda acaba onami gidiyor her telefonda konustugunda acaba onumu aradi yok kardesim yinede iyi düsün benim yaptigim hatayi yapma kendini düsün cocugun varsa cocugunu düsün birak gitsin yoksa seni daha cok üzecek bu adam allah yardimcin olsun .

evet gerçekten inannılır gibi dedğil eşim benle evliyken gidip başka kızla nışanlanıyor off empati yaptım katlanılır gibi değil hem nasıl oluyor aklım almıyor şimdi senin üstüne bir yerdee kuma geliyordu ve bu nişan bozuldu bence yarın olmuyacağı nerden belli ben pek güvenme derim

Nasil yani,seninle evli,ayni evi paylasiyorsunuz ve o seni aldatiyor baskasi ile nisanlaniyor,onunla evlenmek icinde senden bosancakti,olmadi nisanlisida onu aldatti.boyle birsey affedilir mi bilmiyorum,zaten mantigada sigmiyor bu davranis.Allah yardimcin olsun.
aynene katılıyorum:ezerim:nişanlısından kazık yemeseydi sana dönecekmiydi?sanırım dönmiycekti sen kendini yıprattığınla kalıcaktın.kolayı bulmuş oldu geri dönsün negüzel

Geri