1. çingenekız

çingenekız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kocam çok ilgisiz

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında çingenekız tarafından paylaşıldı.

kocam ilgisiz kocam çok ilgisiz 4 yıllık evliyiz severek büyük aşkla evlendik ama kocam artık eskisi gibi değil
    aramızda ve evimizde hiçbir sorunumuz yok
    herşey yolunda gidiyor ama ruhen açım kocama
    ne bileyim bazen bir süpriz yapsın istiyorum
    bir tatlı bakış iki üç kelime çokmu istiyorum
    vazgeçtim hediye filan istemiyorum

anneler günü geçti
    bir tatlı sözünü işitmedim
    canı isterse birlikte oluyoruz

içinde zerre kadar duygusallık romantizm vs yok

bunu konuştum defalarca ama o konuşma öyle bir hale dönüşüyorki sonra
    söylediğime pişman ediyor
    ona göre karnımız doyuyor evde huzurluyuz bitti
    ona göre herşey bu kadar ve herşey yolunda

o yüzden vazgeçtim herşeyden hiç derdimi sıkıntımı söylemiyom kendisine
    ama bazende bunalıyorum içimde birikiyor herşey

dışarda bir karı koca veya sevgili görsem kıskanır oldum
    içim eriyor

işyerimde bir bayanın kocası doğumgününde çiçek göndermiş
    gözlerim doldu doldu taştı
    kadıncağızın doğum günün kutlarken içim kan ağladı sanki
    benim artık doğum günüm yok çünkü
    bir kere demedi mutlu yıllar karıcım diye

ben çiçekte hediyede istemiyom yaa
    tatlı bir bakış tatlı bir söz

Son düzenleme: 12 Mayıs 2011
  2. çingenekız

çingenekız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu siteyi çok görüyordum internette
    iyi bir paylaşım sitesi olduğunu düşünmüştüm öyledir mutlaka
    bugünde çok dertli olup kimseyle paylaşamayınca buraya üye oldum
    belki derdimi paylaşacak birilerini bulurum biraz rahatlarım demiştim
    ama kimse bir fikir bile sunmamış
    çok üzüldüm
    herkese huzurlu günler dilerim

3. vufu

vufu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    canım öncelikle biraz sabırsız davranmışsın ama seni anlıyorum sorununa gelince içinde bulundugun durum cok üzücü bunu yasamayan bilemez herşey yolunda gibi ama degil seni anlayabiliyorum
    kocanla acık acık konus ama ciddi bi ifadeyle kararlı bi şekilde bu durumun seni ne kadar yıprattıgını

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    senin acindan eksik birseyler var esinin acisindan hersey yollunda zaten anca bi erkek karnimiz tok hersey yollunda diye bilir cünkü daha ileri düsünemiyorlar bi bayanin bunlarla tatmin olucagina inaniyorlar, bence konus onunla acik acik

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.168
    Ödül Puanları:
    113
    canım sanırım arkadaşlar yazını görmediler yada yazmak için biraz geç kaldılar.

öncelikle allah yardımcın olsun diyorum. belki eşininde sana anlatamadğı sıkıntıları olabilir, eşinle konuşmayı denedinmi hiç bilmiyorum. ama bir aile terapistine gitmende fayda var derim. ama alttan almaya çalış canım. bazı erkekler böle işte biz kadınlar ilgi alaka sevgi beklerken onlar sadece ye, iç, yapıolar.

sen dediğim gibi bir aile terapistine git canım. umarım herşey yoluna girer.
    rabbim yardımcın olsun.

deniz.0626 ve _YakamoZ_ bunu beğendi.
  6. CeReN87

CeReN87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim yhaaa kıyamam bende nısanlıyım bızde cok asıgız bırbırımıze boyle durumları gorunce evlılıkten soguyorum valla:S:S hıc anlamıyorum neden ask bıter hadı ask bıttı bırbırıne karsı sevgındemı bıttı demı yıllardır evlı kalıp ustelık gorucu usulu ıle evlenıp bı yastıkta can veren kısıler? onlar hıc tanımadan evlenıyorlar pekı bıze ne oluo demı hayat cok degısık nefes alıyoruz ama alıyomuyuz acaba ?

7. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    Canım ya adına üzüldüm ama sende kendini yıpratmaa senin beklentilerini sen ona gösterdinmi yani sen ne istiosan ona yapp mesela doğum gününü kutla hediye alll ona bi alışkanlıklar edindirrr.sen denedinmi yani evde bi takım şeylerr bide onları yap bakalımm.nolcak veya nası tepkiler vercek
    artık monotonlukdan çıkalım hayatımızı biraz renklendirelim de...

_YakamoZ_ bunu beğendi.
  8. arfe

arfe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    neşe ablama katılıyorum sen beklentılerını önce ona sun sonra da ben böle böle yaptım sendende beklıorum gbısınden davran ondan tık yoksa sen evliliğinize heycan katmaya çalış ben inanıyorum ki başarabilirsin bence canını sıkma ve mücade et bıkmadan usanmadan en basitinden canı isrdgnde birlikte oluorz demişsin sende bunun için bişeyler yapabilirsin

nese355 bunu beğendi.
  9. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya..konuşmakla çözülemedigini söylemişsin bence fazlada konuşma kavgaya dönüşüyor sanırım erkekler çok konuşmayı sevmiyor çünkü farklı dilden anlıyorlar.. benden sana tavsiye sende ona o sana nasıl davranıosa öyle davran..rahat ol ilgisiz dur sensizde yapabiliyorum havasını ver..arkadaşlarınla daha fazla vakit geçir çok mutlu görün her fırsatta kahkahalar at giyin kuşan..belki çok dogru bişey degil ama en azından hatasını yaptıgını ilgisizligini anlayana kadar yap..bence çok etkili bi yöntem..elimden kaçıp gidicek başkasına korkusu olcak içinde..

10. arfe

arfe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    ya burda evli olan bi çiftten bahsediyoruz kendide demiş çok doğru olmayabilir die. bencede doğru deil yapmada bence tamam takmıyomuş gbi davranman etkili olabilr kendini ölede çok mutlu gbi gösterebilrsin ama elimden kaçıp gidicek başkasına korkusu apayrı bişey bence okadarda üstne gtme derim ben

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    okurken üzüldüm acıkcası ama belki bu bir süreç olarak böyledir düzelir belki dua et ki düzelsin .. :) evli olmadığım için diyecek baska söz bulamıyorum

12. _YakamoZ_

_YakamoZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    bence canım evliliğiniz artık monotonlaşmış yani artık evde bekleyen eş durumundasın öle olmadığını gstermmen lazım benim de evliliğim bi iki haftadır öleydi kavga ettim olmadı şimdi farklı bi yöntem uyguluyorum sende dene bence aşırı ilgi ve alaka şu an işe yarıyo gibi gözüküo beni gnde 1 kere arayan eşim her saat arar oldu her yerde varlığını hissttr canım eşi değil sevgilisi ol sen heycan yarat ondan bekleme emeğinn karşılığını alacağına inanıyorum canım umarım işe yarar

mercimek tanemm bunu beğendi.
  13. çingenekız

çingenekız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saolun kızlar konuşmayı çok denedim ama değişen bişey olmuyor
    hediyeler aldım özel günlerde hep özel davrandım ama gene aynı
    en son yıldönümümüzde baktım bu bişe yapmayacak küçük çocukla dışarda bişeyler yapmak ta zor
    bende bir pasta aldım evde akşam otururken çocukta vardı çocukla birlikte girdik yanına elimizde pasta
    neyse yedik içtik sonra bana dediki
    çok komikti

ondan sonra vazgeçtim bende onun için bişey yapmaktan
    çocuğum için dayanabildiğim yere kadar dayanmaya çalışıyorum işte

böyle olacağını bilsem asla evlenmezdim çok pişmanım
    çok zor evinde değersiz bir eşya gibi bulunmak

14. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Bence cocugunuda al yanina kafana gore takil o yokmus gibi.. Kadinlar evliligi kurtarmak icinmi programlandi sanki bu isler tek tarafli olmaz illaki onunda katkisi olmali :(( Bi sure o yokmus gibi davran bakalim senin ilgini kaybedince KOMIK kelimesinin anlamini ogrenicektir

15. umutsuz ayşegül

umutsuz ayşegül Forum Okuru

bende 2 yıllık evlıyım eşim artık eskısı gibi değil elınden telefon düşmüyor her akşam eve geldıgınde yemekten sonra telefonunu alıyor tv karşısında uzanarak telefonu ıle oynuyor...benımle konuşmuyor muhabbetı yok...öncedn ben soruyordum nasılsın canım günün nasıl geçti iyimisin dıye...bı gün dedımkı ben sormayım yanına oturmayım bakalım nolcak dedım...ve tahmın ettıgım gıbı eve geldı hoşgeldın hoşbulduk bıttı daha hiçbir sohbet yok yne aldı telefonunu elıne yatana kadar ve bende o gün bu gündür hiç sohbetımız yok her akşam aynı şeyler hep elınde telefon...bende uykum geldıgınde ıyı geceler ondan sonra yatıyorum bu yanı.... çıldırcam artık

kocam çok ilgisiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Körfez sermayesinin Türkiye'ye ilgisi

Körfez sermayesinin Türkiye'ye ilgisi

Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş Genel Müdürü Ufuk Uyan, körfez sermayesinin, geçmiş dönemlerle kıyaslanamayacak şekilde Türkiye'ye ciddi gelişi olduğunu söyledi. Uyan, Kuveyt Finans Kurumunun (Kuwait Finance House) Türkiye'deki en büyük iştiraki olan Kuveyt Türk'ün, 18 yıldır Türkiye'de faaliyet gösterdiğini hatırlattı. Katılım Bankası olarak Türkiye'de yatırımcılara finans sağlayarak...
  2. kocanızdan en çok  .........

kocanızdan en çok .........

almak istediğiniz hediye
  3. Erkekler neden ilgisiz

Erkekler neden ilgisiz

ilgisiz eş ilgisiz erkeğe ne yapmalı erkek erkeğin eşine ilgisizliği eş ilgisizliği Birçok kadın eşinin ilgisizliğinden yakınır ve buda zaman zaman ilişkide birçok sorunu birlikte getirir Neden erkekler ilgisiz sizce hanımlar bizmi yeterince acaba ilgisini çekmiyoruz kafalarının içerisinde farklı düşüncelermi var.. İşte konuyla ilgili detaylı bilgiler Bu kadar çırpındığını görünce sizi...
  4. İlgisiz erkekler

İlgisiz erkekler

erkekler kadın erkek ilişkisi ilgisiz erkeklerin başına neler gelir bilgiler konumuzda.Malum her kadının erkeklerden tek beklentisi ilgi, ama dediğim gibi sadece bekliyoruz erkeklerin ise bu beklentiyi pek umursadığı söylenemez.Evli ve çalışan kadın çok fazla, eve geldiklerinde günün stresini eşlerinden gelen ilgiyle azaltmak isterler, erkekler ise tam tersi TV ve maçlarla :)Erkekler bu konuda...
  5. Melekler kocalarını çok şık yılbaşı hediyesi

Melekler kocalarını çok şık yılbaşı hediyesi

kol düğmeleri kol düğmesi modelleri Melekler yeni yıl yaklaştıkça bazılarımızı aceba ne hediye alsam diye telaş sarmıştır düşün düşün bi türlü bulamayız çünkü erkeğe hediye seçmek çok zordur ben erkek için en iyi hediyenin kol düğmesi olacağını düşündüm eğer kocalarınızda seviyosa kol düğmelerini kol düğmesi modelleri burada hadi hep birlikte bakalım

Sayfayı Paylaş