kocam çok ilgisiz

çingenekız

Yeni Üye
Üye
kocam çok ilgisiz
kocam ilgisiz kocam çok ilgisiz
4 yıllık evliyiz severek büyük aşkla evlendik
ama kocam artık eskisi gibi değil
aramızda ve evimizde hiçbir sorunumuz yok
herşey yolunda gidiyor ama ruhen açım kocama
ne bileyim bazen bir süpriz yapsın istiyorum
bir tatlı bakış iki üç kelime çokmu istiyorum
vazgeçtim hediye filan istemiyorum

anneler günü geçti
bir tatlı sözünü işitmedim
canı isterse birlikte oluyoruz

içinde zerre kadar duygusallık romantizm vs yok

bunu konuştum defalarca ama o konuşma öyle bir hale dönüşüyorki sonra
söylediğime pişman ediyor
ona göre karnımız doyuyor evde huzurluyuz bitti
ona göre herşey bu kadar ve herşey yolunda

o yüzden vazgeçtim herşeyden hiç derdimi sıkıntımı söylemiyom kendisine
ama bazende bunalıyorum içimde birikiyor herşey

dışarda bir karı koca veya sevgili görsem kıskanır oldum
içim eriyor

işyerimde bir bayanın kocası doğumgününde çiçek göndermiş
gözlerim doldu doldu taştı
kadıncağızın doğum günün kutlarken içim kan ağladı sanki
benim artık doğum günüm yok çünkü
bir kere demedi mutlu yıllar karıcım diye

ben çiçekte hediyede istemiyom yaa
tatlı bir bakış tatlı bir söz

Son düzenleme:
ben bu siteyi çok görüyordum internette
iyi bir paylaşım sitesi olduğunu düşünmüştüm öyledir mutlaka
bugünde çok dertli olup kimseyle paylaşamayınca buraya üye oldum
belki derdimi paylaşacak birilerini bulurum biraz rahatlarım demiştim
ama kimse bir fikir bile sunmamış
çok üzüldüm
herkese huzurlu günler dilerim

canım öncelikle biraz sabırsız davranmışsın ama seni anlıyorum
sorununa gelince içinde bulundugun durum cok üzücü bunu yasamayan bilemez herşey yolunda gibi ama degil seni anlayabiliyorum
kocanla acık acık konus ama ciddi bi ifadeyle kararlı bi şekilde bu durumun seni ne kadar yıprattıgını

senin acindan eksik birseyler var esinin acisindan hersey yollunda zaten anca bi erkek karnimiz tok hersey yollunda diye bilir cünkü daha ileri düsünemiyorlar bi bayanin bunlarla tatmin olucagina inaniyorlar, bence konus onunla acik acik

canım sanırım arkadaşlar yazını görmediler yada yazmak için biraz geç kaldılar.

öncelikle allah yardımcın olsun diyorum. belki eşininde sana anlatamadğı sıkıntıları olabilir, eşinle konuşmayı denedinmi hiç bilmiyorum. ama bir aile terapistine gitmende fayda var derim. ama alttan almaya çalış canım. bazı erkekler böle işte biz kadınlar ilgi alaka sevgi beklerken onlar sadece ye, iç, yapıolar.

sen dediğim gibi bir aile terapistine git canım. umarım herşey yoluna girer.
rabbim yardımcın olsun.

canım benim yhaaa kıyamam bende nısanlıyım bızde cok asıgız bırbırımıze boyle durumları gorunce evlılıkten soguyorum valla:S:S hıc anlamıyorum neden ask bıter hadı ask bıttı bırbırıne karsı sevgındemı bıttı demı yıllardır evlı kalıp ustelık gorucu usulu ıle evlenıp bı yastıkta can veren kısıler? onlar hıc tanımadan evlenıyorlar pekı bıze ne oluo demı hayat cok degısık nefes alıyoruz ama alıyomuyuz acaba ?

Canım ya adına üzüldüm ama sende kendini yıpratmaa senin beklentilerini sen ona gösterdinmi yani sen ne istiosan ona yapp mesela doğum gününü kutla hediye alll ona bi alışkanlıklar edindirrr.sen denedinmi yani evde bi takım şeylerr bide onları yap bakalımm.nolcak veya nası tepkiler vercek
artık monotonlukdan çıkalım hayatımızı biraz renklendirelim de...

neşe ablama katılıyorum sen beklentılerını önce ona sun sonra da ben böle böle yaptım sendende beklıorum gbısınden davran ondan tık yoksa sen evliliğinize heycan katmaya çalış ben inanıyorum ki başarabilirsin bence canını sıkma ve mücade et bıkmadan usanmadan en basitinden canı isrdgnde birlikte oluorz demişsin sende bunun için bişeyler yapabilirsin

canım ya..konuşmakla çözülemedigini söylemişsin bence fazlada konuşma kavgaya dönüşüyor sanırım erkekler çok konuşmayı sevmiyor çünkü farklı dilden anlıyorlar.. benden sana tavsiye sende ona o sana nasıl davranıosa öyle davran..rahat ol ilgisiz dur sensizde yapabiliyorum havasını ver..arkadaşlarınla daha fazla vakit geçir çok mutlu görün her fırsatta kahkahalar at giyin kuşan..belki çok dogru bişey degil ama en azından hatasını yaptıgını ilgisizligini anlayana kadar yap..bence çok etkili bi yöntem..elimden kaçıp gidicek başkasına korkusu olcak içinde..

ya burda evli olan bi çiftten bahsediyoruz kendide demiş çok doğru olmayabilir die. bencede doğru deil yapmada bence tamam takmıyomuş gbi davranman etkili olabilr kendini ölede çok mutlu gbi gösterebilrsin ama elimden kaçıp gidicek başkasına korkusu apayrı bişey bence okadarda üstne gtme derim ben

Geri