kokoşlar odası....:)

Bende geldim kıslar .bence epilasyon için en güzeli kuaföre gidip sır ağda yaptırmak.kendin uğraşmıyosun hemde şunu biliyormusunuz bilmiyorum:D:D
Bikini bölgesini kendi başına ağda yapanlarda ilerde sarkmalar olusabilir.bu yüzden bikini bölgesini kendiniz ağda yapmayın.birde bazı kuförler brezilya ağdası yapıyorlar bu tür ağda yapmayı her kuaför bilmez:D:D
bu ağda türünde kıla şekil veriliyor inş ağda konusunda verdiğim bilgi sizin için yeterli olmustur:D:D

ben hayatta kuaföre ağda yaptırmam ..zaten göbekle diz arası kadınlar arasında da haramdır..o yüzden gidip te başkasına o bölgemi gösteremem elletemem ,çok büyük günah ..ama yaptıranlara da saygı duyuyorum ,tercih meselesi..ben epilasyon aleti kullanıyorum ,acıya dayanıklıyımdır,alıştım da artık ,gayet rahat ,ağda yaptırınca sonuçta yine ufak ufak da olsa kıllar çıkıyor ,bi daha mı ağdaya gidilecek o durumda ama epilasyon aleti her an elimin altında ,tüy zaten bende yok denecek kadar az ,olanı da duşa girdikçe alıyorum :ehi:

kokoş derken nasıl bir kokuşluk bu hahaha
ben güzel giyinmeyi ,yazın renkli giyinmeyi severim ..
kapalyıım ama güzel giyinmeyi seviyorum ..
genelde tercihim kot tunik kombinasyonu ama yazın en çok boydan elbiseleri çok seviyorum ,hem çok rahat hem çok cici duruyorlar ,altına da sandalet ohh mis gibi hahaha

Canım siyah göz kalemi kullansan daha güzel olur ama tabi bulaşıcı olmasın düzgün birşey kullan hem sürmesi kolay hem hoş duruyor... eyeliner mürekkebli boya oldugundan hem kullanımı zahmetli hemde denk olmadığı taktırde hoş durmayabiliyor .. Özellikle günlük kullanım için kalem diyorum..

bence de sence hahaha
o eyeliner ı ben bi türlü süremiyorum yaa..sürerken el titrememesi gerk ,titreyince çizgi düz olmuyor ,çok kötü bir görüntü oluyor ,günlük en iisi kalem ,cırttt diye çekiver bittti gitti hahaha

bence de sence hahaha
o eyeliner ı ben bi türlü süremiyorum yaa..sürerken el titrememesi gerk ,titreyince çizgi düz olmuyor ,çok kötü bir görüntü oluyor ,günlük en iisi kalem ,cırttt diye çekiver bittti gitti hahaha
cicim sana ufak bi tüyo vereyim o zaman.eyeliner sürerken kazara elin kayıp cizgiden azcık tastıysan ya o cizginin kurumasını bekle ve üstüne far sürebilirsin,pudra sürebilirsin.eğer cizgiden fazla taştıysan kurumasını beklemeden hemen kulak cöpüyle fazla tasırdığın yeri alabilirsin.eğer aşırı taşırıp yamuk yumuk cizgi cektiysen git yüzünü yıka derim :haha: sen bu işi beceremiyon bir dahada kendi başına eyeliner cekme derim:D:D

cicim sana ufak bi tüyo vereyim o zaman.eyeliner sürerken kazara elin kayıp cizgiden azcık tastıysan ya o cizginin kurumasını bekle ve üstüne far sürebilirsin,pudra sürebilirsin.eğer cizgiden fazla taştıysan kurumasını beklemeden hemen kulak cöpüyle fazla tasırdığın yeri alabilirsin.eğer aşırı taşırıp yamuk yumuk cizgi cektiysen git yüzünü yıka derim :haha: sen bu işi beceremiyon bir dahada kendi başına eyeliner cekme derim:D:D

yok ben makyaj temizleme medndili ile siliveriyorum hemen çıkıyo,al sana en kolay yöntem bence sen bunu dene boşver gerisini hahaha

ben de epilasyon aleti kullanıyorum ve başkasına ağda yaptırmayı hiç sevmiyorum. tesettürlü olup da çok ama çok şık giynenler var.burda kokoşluktan kasıt bakımlı olup giynmesini, kendine yakıştırmasını bilmektir.

göz makyajını çok seviyorum ve güzel de yapıyorum..eyeliner sürmek çok kolay bir şey aslında.alışana kadar ve size yakışan şekli bulana kadar biraz zorluk çekebilirsiniz ama sonra hemencecik yaparsınız:):) eyeliner her göz şekline uygun değil bunu da bilmek gerekir...

Geri