Kolay Zayıflamanın Yolu

Peki Kola icmek olurmu

Selam ben azerbaycandan yaziyoruim azeriyim biwiy sormak istiyirem.acaba sizin yaptiginiz uygulamayi yaparken cola fanta pepsi ve yaz cay kahfe icmek olurmu esasta cola cunki ben kola hastasiyim lutfen cevaplandirin bunu mutlaka yapcam ve cevabi bende yazcam cok twk

kılo

yaa bende 13 yasındayım eskiden 52 kıloydum şimdi ise bilmiorum ama cevremdekiler zayıfladın dıolarrr :)

bol bol hareket yapın ve hiç bi yemekten kacınmayın sadece fazla yaglı yemeyin

ben 14 yaşındayım 1,50 boyum 43 kiloyum 38 fln olmak 1,58 olmak için ne yapmalıyımm

kiloooo

ben 12 yasındayım ve 50 kiloyum hepp zayıflama sorunu yaşamısımdırr ama bu sefeerr kesin olucakk bu işş yememe okadarr çook özen göstermicem fakatt çokk su içicemmmm bu tavsiyeye verenee çoook teşekkürlerr

yaa ben 12 yaşındayım 62 kilodayımm biliyorum çok fazlayımm bu diyete uymak zorundayımm çünkü ablam evlenicekk ama bana hiç bir elbisee olmuyo arkadaslarr lütfenn yardım edinn bu diyeti başka kimsee uyguladımıı ??

Ya ben 13 yşndym boyum 160 kilom 55 sence hızlı bir şeklde nasıl zayıflarım ?

Zayıflamak istiyorum

Merhaba ben 12 yaşındayım ve boyum 1.45 kilom ise 48 normal değil gibi geliyor fazla kilolu değilsin diyorlar ama göbeğim çok şişiyor neden olabilir.Af edersiniz ama resmen hamile gibi halim var yardım eedin

Geri