komandoma yüreğimden kocaman bi köşe senin için canım kocam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bunlar Yüreğimin Senin İçin Son Çırpınışları..

Bunlar Yüreğimin Senin İçin Son Çırpınışları..

Yüreğinin götürdüğü yere git demiş bir yazar.. Yüreğim sevdiğimin yanına gitmek istiyor ama bedenim engelliyor.. Mantığım dur sakın yapma derken nasıl dinleyebilirim ki kalbimi.. Böyle bir karmaşayla nasıl yaşar insan.. Kalbini dinleyince her şey çözülmüyor malesef.. Mantığın olmadığı yerde mutluluk erken bitiyor. Ömrüm boyunca mantığın olmadığı yerde mutluluğun kısa sürdüğünü gördüğümden...
  2. Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten...

Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten...

Camdan/dı Yüreğimin Ayakkabısı Zaten... Unut/ma beni... Ruhum komada... Ruh ölür mü? Ruhlar/da ölür, yorulur senden öğrendim... Dinle/me, kalp atışlarımı... Onlar çoktan durdu... Nabzım karışmıyor artık, sesine! Senin sokaklarında adımı heceledim hep... Adımı aradım yüzünün tutunaksız merdivenlerinde... Dilinden düşerken yerlere, kirpiklerine astım Ef'i, Sun savruldu bilmediğim bir...
  3. Bu Yürek  Senin İçin Atar.!

Bu Yürek Senin İçin Atar.!

Çok güzel melekler sizinlede paylaşmak istedim..Çok etkilendim.. Bu Yürek Sen'in İçin.. Ya İlahi, bu yürek Sen'in için Sana yanmak ister.. Öyle yanayım ki.. Ya İlahi.. Sevdan geceleri uykumu bölsün, günün aydınlığında gafleti silsin.. Her halde Seni arayım, her halimle Seni bulayım.. Her kapının anahtarı Sen de Ya İlahi.. Sana gelen tüm kapıları arala, sessizce süzülüp...

Sayfayı Paylaş