komandoma yüreğimden kocaman bi köşe senin için canım kocam

komandosunun meleği

Yeni Üye
Üye

Sen oralarda ben buralarda
Dinmek bilmeyen acım bağrımda
Sensiz geçen gün kapkara bana
Gel ne olur

Yolumu göremem yine koşarım
Uzakta bi yerde seni duyarım
Elbet bitecek sensiz yarınım
Gel ne olur

Böylesini hiç tatmadım ki ben
Bilemem ne kadar sensiz taşırım
Gün be gün büyüyor içimde aşkın
Gel ne olur

Hasreti de tattım sonunda
korkmam hiç sen varsın ucunda
Gözlerim hep sensiz yollarda
Gel ne olur

Soluksuz geçiyor yine baharım
Nefesin olmadan nasıl yaşarım
Buz gibi ellerim ellerin yokken
Gel ne olur

Sabahlarım hiç olsun istemem
Rüyalarıma sen geldiysen eğer
Oradan da sana haykırırım
Gel ne olur
Gel ne olur

geL artık bitsin bu hasret

ayyy canım allah kavuştursun bende asker eşiydim 18 ay dile kolay geçmek bilmez meret ama tam 7 sene oldu ...inşallah biran önce kavuşursunuz canım allah sabır versinn........

Canım öncelıkle çok sasırdım cunku benım erkek arkadasımda askerde ve eşinle aynı gun gelıcekler insallah. Allah kavustursun surda kaldı 3 ay .senı anlayabılıyorum asker yolu beklemek zordur allah tum asker yakınlarına sabır versın ve kavustursun kosen hayırlı olsun =)

sağol canım ben buraya üye olmadan önce senin bi konunu okudum ve sevdiğinin askerde olduğunu okudum benim adımda gamze bu tesadüflerde üye olmamda etkili oldu doğrusu .inşallah kazasız belasız dönüp gelecekler canım çok sağol

ben bılırım onun zorlugunu... Aylardır gormuyorum çok ozledım her gun arıyo sesını duyuyorum bı sekılde avutuyorum işte kendımı senın ısın daha zor sonusta eşin.benımde 3 yıllık sevgılım :(

iyi bari sen hergün konuşabiliyomuşsun ben haftada bir anca dağda çünkü operasyonlarda sürekli.özel harekat komando olduğu için tüm operasyonlara katılıyo 10 gün aramadığı oluyo.tuncelide olduğu için çarşı iznimiz falan yok netede çıkamıyo birliktede net yok aylardır yüzünü göremedim.bırak yüzünü sesini bile zarzor duyuyorum.çok yoruldum artık inanamazsın okadar yıprandımki anlatamam.şafak bugün 90 bi gelse artık ahhh bi gelsee

Geri