Köpeğiniz Sizden Ne İstiyor Bakın!

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Köpeğiniz Sizden Ne İstiyor Bakın!
köpeğim eve işiyor
1-Benim hayatım 10-15 yıl sürer. Senden ayrılığım bana acı verir. Beni almadan önce bunu düşün.

2- Bana, senin benden istediklerini anlayacağım bir süre ver.

3- Benim içimde sevgi duygusu uyandır ben bununla yaşarım.

4- Bana hiç bir zaman uzun süreli darılma ve cezalandırmak için bir yere kapatma. Senin hayatında iş, eğlence ve arkadaşların var. Benim hayatımda ise sadece sen varsın.

5- Arada sırada benimle konuş. Sözlerini anlamasam bile bana yönelttiğin sesini anlarım.

6- Bana daima nasıl davranılması gerektiğini bil. Ben hiç bir zaman unutmam.

7- Beni dövmeden önce aslında dişlerimle kemiklerini un ufak edebileceğimi, ancak asla böyle bir yola başvurmayacağımı düşün.

8- Beni "isteksiz, tembel ve inatçı" diye azarlamadan önce düşün: Belki yediğim yemek dokunmuştur, belki güneşin altında uzun zaman kalmışımdır veya halim kalmamıştır.

9- Yaşlandığımda benimle ilgilen, bir gün sen de yaşlanacaksın.

10- Her zor anımda yanımda ol, "benim içim kaldırmaz" veya "ben görmeden olsun" deme, çünkü benim için her şey seninle birlikte daha kolay...

Cevap: Köpeğiniz Sizden Ne İstiyor Bakın!

yazınız için çok tesekkür ederim.şu an 5 aylık köpegim var.sanki o bana sölüyomuş gibi geldi duygularını...paylaşımın için sagol....

BENİMDE CHİHUAHUA IRKLI BİR KÖPEĞİM VAR 1 AYLIK MİNİK AVUÇ KDR ZATEN BU KÖPEKLERİN ÖZELLİĞİ O EN FZLA 23 CM OLUA RESMİNİ GÖSTERİİM ÇOK KÜÇÜK AMA BEN KÖPEĞİM ÇOK İİ ANŞLAŞIORUM REMİ DE BU

bu yazıy ilk okuduğumda ağlamıştım. o kadar çok üzülüyorumki önce büyük miktarlarda para verilip köpeğe mal gibi davrranılıyor sonra hiç sokak yüzü görmemiş köpek sokağa atılıyor...

TeşekkürLer gerçekteN harika bir bayLaşım oLMuş Benimde 1 yaşında köpeğim var onu çoK seviyorummmm... GerçekTen söyLedikLerimizi anlayacaK kapasiteler.Çokda duygusaLLar geçen bi Yavru köpek gördüm aLayım dedim ikisini besLemek istedim kovDu onu sonrada baŞLadı ağlamaya gerÇekten acayip şaşırdım :S

Köpeğim yanımda okudum yazınızı,11 yaşında ne yazık ki ..İnanın çok duygulandım çok dokunaklı geldi yazınız..

Her zor anımda yanımda ol, "benim içim kaldırmaz" veya "ben görmeden olsun" deme, çünkü benim için her şey seninle birlikte daha kolay...

Ne kadar doğru..Kızım(köpeğim)başında kıl kisti olduğu için ameliyat edildi geçen sene..Bende girdim ameliyatına kızımın..Bir anda sağır oldum sanki,kulaklarım çınladı buz gibi terlemeye başladım,sesler çok uzaktan geliyordu..Kan tutmuş beni öyle dediler..Kısa bir süre dışarı çıktım..Tansiyonum düşmüş..Tekrar içeri girdim ..Veterinerler ameliyatla meşgul,kızım ayılmaya başlıyor..dedim uyanıyor..Vet olmaz narkozu fazla verdik uyanmaz dediler..Kızımın elini tutarken gözlerime baktı,ikimizde ağlıyorduk..Kısa bir narkoz daha verdiler işlemi bitirene kadar..

Her anında yanında olmalıyız..Dayanıyoruz sonuçta ...Kızım benim aşkım herşeyim..Çok tatlı çokkkkk...

yazı gerçekten çok güzel paylaşım için teşekkürler benimde 14 senelik köpeğim var evde bakıyorum çok akıllılar ya çok seviyorum özellikle köpekleri artık o kadar uzun zaman geçirince bu kadar yıl gözlerine baktığımda ne istediğini anlıyorum çok güzel bişey

çok güzel ya köpekleri çok seviyorum ama ailem bi türlü izin vermiyo evde köpek beslememe :( acayip çok seviyorum ya en çokta golden cinsi çok sevimli geliyo bana....

Geri