Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Korkmayın Panik Atak Geldiğinde Ne Yapmalı Öğrenin

Konu, 'Ruh Sağlığı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

panik atak geldiğinde ne yapmalı panik atak sırasında ne yapılmalı

Sevgili melekler , eğer kendinizi zaman zaman kapana kısılmış gibi hissediyor, nefes almakta zorlanıyor ve panik atak belirtileri görüyorsanız en kısa zamanda doktora görünmenizi tavsiye ediyoruz. Bu yazımızda uygun tedaviyle gayet rahat atlatılan panik atak sırasında ne yapılmalı, nasıl davranmalı sorularının cevabını arıyoruz...

< Konu Resmi..>

Bir yere oturmalı ya da uzanmalısınız.

Kendi kendinize bunun sadece bir atak olduğunu, korkulacak bir durum olmadığını söyleyin ve atağın geçmesini bekleyin.

Atak sırasında üzücü, heyecanlandırıcı tartışmalardan kaçmak gerekir.

Kafeinli içecekler, sigara ve alkol kullanımından uzak durmalısınız.

Kendinizi kontrol etmeye çalışın.

Atak sırasında derin nefes almayın, çünkü şikayetler artar.

SadmiN bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Korkmayın Panik Atak Geldiğinde Ne Yapmalı Öğrenin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Panik Atak Nedir?

Panik Atak Nedir?

PanikAtak Nedir? Panikatak ile ilgili olarak ilk bilmeniz gereken panikatak nedir? Bu sorunun cevabını öğrendikten ve panik atağın ne olduğunu anlayabildikten sonra bu durumdan da kurtulabilirsiniz. Panikatak en kısa ve öz tabiri ile ani...
  2. Kızlar Panik Atak Şikayetleri  nelerdir

Kızlar Panik Atak Şikayetleri nelerdir

Panik Atak Şikayetleri nelerdir aranızda panik atak hastalığıyla ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlarım varsa bana bilgi versin lütfen!
  3. Panik Atak Geldiğinde Ne Yapmalı bilgi verin

Panik Atak Geldiğinde Ne Yapmalı bilgi verin

Panik Atak Geldiğinde Ne Yapmalı bu konuda lütfen bilgili biri varsa bana bilgi versin kızlar ama lütfen!
  4. Panik Atak Çözümleri nelerdir

Panik Atak Çözümleri nelerdir

Benim annem panik atak hastası oluyor galiba sizden bir konuda yardım ve bilgi istiyorum Panik Atak Çözümleri nelerdir lütfen bana yazın.
  5. Panik Atak Sonrası neler yaşanır

Panik Atak Sonrası neler yaşanır

Merhaba benim komşum panik atak hastası ve ara ara krizler geçiriyor merak ediyorum acaba Panik Atak Sonrası neler yaşıyor diye bu konuda bilgisi olan var mı acaba aranızda.

Sayfayı Paylaş