koşu bandı tavsiyesi bekliyorum,acilllll

pinkkkk

Yeni Üye
Üye
koşu bandı tavsiyesi bekliyorum,acilllll
en iyi koşu bandı hangisi koşu bandı forum tavsiye 2011 en iyi 2011
arkadaslar ses çıkarmayan,az elektrik yakan ,uygun fiyatlı koşu bandı almak istiyorum.tavsiyeleriniz ne

sevgili arkadasim sana benim onerim sakin evine alma bizde aldik ev bisikleti ilk baslarda heves gecene kadar binildi simdi ise balkonu bekliyor egerki beni bir apla olarak dinlersen hem yer sorun hemde evde olunca cazibesi kayboluyor arkadaslar ses çıkarmayan,az elektrik yakan ,uygun fiyatlı esortmani giyip yanina kafana gore bir arkadas tabana kuvvet enguzeli bence bu bilmem sen ne dersin yinede sen bilirsin benim tavsiyem bu sana iyi sanslar byy

urun tavsiyesi

mrb, ben geçenlerde bayiden bi hayli ürüne baktım 600 tl den 3000 tl ye kadar ürün var, ama sessiz az yakan, rahat koşulabilen )ebatları yeterli bi ürün istiyosan benim şu anda kullandığım Fit and Smart m205 modelini tavsiye edebilirim, iraden kuvvetliyse rahat rahat evde kullanabilirsin,

en iyi koşu bandı hangisi koşu bandı forum tavsiye 2011 en iyi 2011
arkadaslar ses çıkarmayan,az elektrik yakan ,uygun fiyatlı koşu bandı almak istiyorum.tavsiyeleriniz ne

Merhabalar, koşu bandı alırken ürün alındıktan sonraki hizmet kalitesine de bakmanız gerekmektedir. bu konuda voit ürünlerde 5 yıl motor garantisi mevcuttur. 81 ilde yetkili teknik servisleri var. hiç bir zaman sıkıntı çekmezseniz. benim bu konuda takip ettiğim bazı yerler var sizinlede paylaşıyorum.

koşu bantları için Koşu Bandı Rehberi bloğunu takip ediyorum. youtube.comda bir kanal buldum önemli bilgi paylaşıyorlar Sportif Sepetim - YouTube bu kanalıda tavsiye edebilirim.

Geri