Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Kova Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  Konu, 'Kova Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  kova burcu nasıl biridir kova burcu nasıl etkilenir burcunun evlilik nasıldır burcunun diğer burçlarla ilişkisi Kova – Koç

  Çekici, cana yakın ve sevimli Koç, Kova'nın her zaman ilgisini çeker. İçindeki macera duygusunu en iyi şekilde Koç ortaya çıkarır. Ortak konuları bir hayli fazladır. İkisinin de sosyal hayatları hareketli olacak ve birlikte zamanın farkında bile olmayacaklardır. Ancak bu evlilikte Koç, Kova'ya göre daha kıskanç ve sahiplenicidir. Özgürlüğüne düşkün Kova bu durumdan rahatsız olsa da, diğer yanındaki tutuculukla bu kızgınlığını dengeler ve evliliğini her anlamda yürütür.


  Kova - Boğa

  Kova'nın yeniliklere ve değişikliklere olan merakı, tutucu Boğa'ya ters gelebilir. Bilgi küpü olan Boğa'nın Kova'ya anlatacağı ve aktaracağı çok şey vardır. Kova'nın yaşamda her zaman aradığı güven sığınaklarını, Boğa ona güçlü bir şekilde hissettirir. Fakat Kova'nın yaşama muzip bakan yanları Boğa'ya ters gelebilir.

  Kova – İkizler

  Baştan sona serüven dolu bir evlilik. Akıllı ve cin gibi zeki olan İkizler'in, en az kendi kadar farklı biriyle karşılaşması başlı başına olaydır. Bu evlilikte, geçmişte yaşadıklarını silerler ve sadece kendilerini yaşarlar. Fakat zaman içinde bazı sürtüşmeleri de olabilir. Kova'nın içsel duyguları derindir ve yüzeysellikten nefret eder. Aslında İkizler’in değişen ruh halleri ona yabancı değildir. Yapacakları tek şey, biraz sabırlı olup beklemektir. Gelecek onlardan yana olacak ve her şey istedikleri gibi gelişecek.

  Kova – Yengeç

  Duygu yüklü, içine kapanık bir Yengeç, Kova'nın yanında ne yapar diye düşünebilirsiniz. Biri ille de “özgürlük” derken, diğeri kısıtlı ve kuşatılmış yaşama “hayır” demez. Fakat Satürn ağırlıklı Kova'nın, haksız bir şekilde gözden kaçan bir özelliği, her zaman geleneklere saygılı olmasıdır. Yengeç'le bütünleştirdikleri bu yarıları, bazılarını şaşırtsa da onlar hallerinden memnundur. Bu evlilik uzun ömürlü olmasa da yaşandığı sürece her ikisi de mutludur.

  Kova - Aslan

  İşte birbirlerine zıt iki kişi. Yönetmeyi seven Aslan, Kova'nın çekiciliğine kapıldığı anda onu elde etmenin yollarını arar. Böylesine gizemli ve özgürlükçü bir insanla belki de ilk kez karşılaşıyordur. Ancak Kova oldukça inatçıdır. Aslan ne yaparsa yapsın, Kova'nın gözüne girmenin çok güç olduğunun farkına varacaktır. Kova umursamaz tavırlarıyla onu büyülemeye devam ederken, aralarında oyuna benzeyen çekişmeli bir aşk başlar. Evliliklerinin devamlılığı da karşılıklı tavizlerine bağlıdır.

  Kova - Başak

  Neşeli, canlı ve yeniliklere düşkün bir Kova için Başak oldukça titizdir. Kova, kendi kuralları içinde yaşayan Başak’ı daha görür görmez etkilenirken, onun parlak ve ilginç zekasına doğru sürüklendiğini hisseder. Kova'nın genellikle bulunduğu yer ve zamandan daha ötelerde bir yerdeki gizemli görünüşü de Başak'ı etkiler. Birlikte çok eğlenirler. Hareketli Kova'nın bu evlilikten bıkması nedeniyle beraberlikleri bitebilir.

  Kova – Terazi

  Kova'nın kendine özgü çılgınlıkları, Terazi'nin müthiş ilgisini çeker ve ideal bir çift oluştururlar. Çekici ve cana yakın Terazi'nin zarafeti dillere destandır. Duygu ve romantizm yaşamının büyük bir bölümünü kaplar. Sevdiği zaman tam anlamıyla bağlanan ve oldukça özverili olan Terazi, Kova'ya en iyi eşlik edecek kişidir. Bu evliliğin en güzel yönlerinden biri, her ikisinin de özgürlüklerine düşkün olmaları ve yaratıcılıklarında sınır tanımamalarıdır. Uzun vadede evlilikleri mükemmel bir tablo oluşturur.

  Kova – Akrep

  Hava grubunun yeniliklere ve değişikliklere düşkün kişisi Kova, Akrep'in tam tersidir. Ne kadar iyi niyetli davransalar da sürekli birbirlerine aykırı düşerler. Yüksek zekaları ve algılama güçleri, onları birbirine çeker. Birbirlerinden garip bir şekilde ürkerler ve davranışları saygı çerçevesindedir. Maddi konularda biraz da Akrep'in baskınlığı yüzünden oluşturdukları ortak paydalar, evliliklerini güçlendirir. Zamanla aralarındaki tezatları yenebilirlerse, yaşam boyu bir evliliği paylaşabilirler.

  Kova – Yay

  Her yönüyle eğlenceli bir evlilik gibi görünse de olay o kadar basit değildir. Özgürlüklerine düşkün, değişimleri seven bu ikilide kafaca uyuştukları çok fazla şey vardır. Yaşam hızları tepki oluştursa da, hiçbir şeye aldırmaksızın yeni keşifler peşinde koşmaya devam ederler. Nefes nefese bir beraberlik sergilerken, yaşamla oyun oynarlar. Parasal konulara pek değer vermeyen Yay, Kova’nın bazen ortaya çıkan maddeci yönlerini gördükçe bir adım geriye çekilir. Fakat güçlü mantıkları ile bu evliliği sürdürürler.

  Kova – Oğlak

  Analiz edilmesi zor bir evlilik. Emin adımlarla ilerleyen ve yaşama ciddi bakan Oğlak ile dünyayı yaşanacak en iyi yer yapmayı amaçlayan Kova'nın ortak noktası çok azdır. Oğlak, konu ne olursa olsun, Kova'nın daha gayretli ve ciddi olmasını isterken; Kova da onu anlamak konusunda güçlük çeker. Oğlak, Kova'nın çevresiyle olan iletişimini anlayışla karşılayamazken; gelecek vaat etmeyen bir evlilik sergilerler.

  Kova – Kova

  Neşe, hareket, akılcılık ve yenilik… Ne isterseniz bu evlilikte vardır. Yaşanan her gün yenilikler dilerler, fakat her şeyden çabuk bıkarlar. Ani fevri davranışlarla, sık sık birbirlerine düşerler. Fakat olayların komik yönlerini görerek canlarını sıkmazlar. Aşkta havai olan bu ikilinin sorumsuz davranışları nedeniyle sürtüşmeler eksik olmaz. Birbirlerine hesap vermekten hoşlanmayan bu çiftin evliliği, rüzgarda kalan bir mum gibidir. Zamanla kendilerini olgunlaştırabilirlerse uzun ömürlü bir evlilik sağlayabilirler.

  Kova – Balık

  Bu evlilik çok fazla iyi sayılmasa da kötü de değildir. Balık'ın yaratıcılığı Kova'ya ilginç gelebilir. Fakat bu ilgi sürekli olmaz. Kesintisiz bir arayış içinde olan Kova'nın bu davranışlarına Balık bir anlam veremez. Balık, aradığı her şeyi Kova'da bulduğu halde, kendini bir türlü ona sevdirememiştir. Kuşkucu Kova'yı tatmin etmek kolay olmadığı için sürekli inişler-çıkışlar yaşayan bu evlilik, uzun dönemde kendini yok etmeye mahkumdur.

   
Kova Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Terazi Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  Terazi Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  terazi burcunun diğer burçlarla ilişkisi terazi burcunun evleneceği burç diğer burçlarla ilişkisi nasıl evlenebileceği burçlar Terazi - Koç Koç heyecanlı, neşeli, hareketli ve ihtiraslıdır. Terazi, Koç’un ilgisini kolaylıkla üzerine çekebilir. Bu, Mars ve Venüs çarpışmasını yansıtan bir evliliktir. Koç’ların çoğu uçarıdır. Terazi ise dengeli ve akıllı bir kişidir. Eğer Terazi kendini...
 2. Koç Burcunun Dİğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  Koç Burcunun Dİğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  koç koç ilişkisi koçla koçun uyumu Koç - Koç İkisi de kıskanç, duygulu, ateşli ve yönetici tiplerdir. İlişkide kısa sürede aralarında üstünlük savaşı başlayacaktır. Karışıklıklar ve ilginç tezatlarla dolu serüvence bir evliliğe dönüşen bu beraberlik yaşanmaya değerdir. Zaman içinde, her ikisi için de hoş bir aşk olacaktır. Eğer sabrederek evlilik gibi bir şansı yakalarlarsa, asla klasik bir...
 3. Başak Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  Başak Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  başak burcunun anlaştığı burçlar başak burcu anlaştığı burclar burcu kadını hangi burçlarla anlaşır kadınının burçlar burcunun diğer burçlarla ilişkisi nasıl Başak – Koç Başak burcu, Koç insanı ile başlangıçta iyi anlaşır. Fakat Koç, iflah olmaz bir maceracıdır. Başak, istese de onun kadar ateşli olamaz. Başak’ın eleştirici yönleri, bir Koç karşısında oldukça hafif kalacaktır. O çok daha...
 4. Aslan Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  Aslan Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  aslan burcunun diğer burclarla ilişkisi akrep aslan ilişkisi burcu nasıldır burcu nasildir ve evlilik Aslan - Koç İşte krallara layık bir evlilik. Koç, Aslan’ı gördüğü anda kenetlenip kalacaktır. Kendisinden bir şeyler bulduğu özel bir insanla karşı karşıyadır. Aslan’ın karizmatik kişiliğinden etkilenecek, onun üzerine düşecek ve onu şımartacaktır. Çünkü yaşamı boyunca Aslan kişisi gibi...
 5. Yengeç Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  Yengeç Burcunun Diğer Burçlarla İlişkisi Nasıl

  yengeç burcuna nasıl davranmalı koç burcuna nasıl davranmalı yengeç burcunun hoşlandığı şeyler Yengeç – Koç Yengeç, ateşli ve heyecanlı sözleriyle bir anda onu saracak olan Koç insanını başlangıçta herşeyi ile beğenecektir. Hem Koç en az onun kadar ateşli ve duyguludur. Ancak Yengeç, bu duruma kanarak denetimi elden bırakmamalıdır. Çünkü Koç’un hayat görüşü, Yengeç’inkinden çok farklıdır....

Sayfayı Paylaş