Kovid Sonrası Adeti Gecikenler Adetim gecikti bu mümkün mü

Buse00

Üye
Üye
Kovid Sonrası Adeti Gecikenler Adetim gecikti bu mümkün mü
Kovid Sonrası Adeti Geciken kadınlar burada mı ?
Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak ben Ağustos 16 da kovid oldum 30 unda sonlandı o süreçte parol ve aspirin kullandım doktor söylemesi üzerine kovid ilacı içmediğim için sonrasında adetim bu ayın yani eylülün 4 ünde olmam gerekiyordu ama olmadım ve gecikti 6 gün sizce neden gecikmiş olabilir nişanlımla ufak tefek şeyler yaşadık ama riskli şeyler olduğunu düşünmüyorum korunma vardı hep acaba kullandığım ağrı kesiciden ilaçtan vs mi bu kadar gecikti yoksa korkmalı mıyım kovid sonrası adeti geciken var mı hala tat koku da gelmedi acaba etkileri sürdüğü için mi gecikti lütfen fikri olan herkes yazsın geciktiği için kendimi çok kötü hissediyorum belirtim de yok

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayatım birliktelikte korunma yöntemlerini tam uyguladığınıza emin olduğunuzu düşünüyorum. Yani bir hastalık yaşamış ve atlatmışsınız onun haricinde ilaç kullanmışsınız ağrı kesiciler bile olsa adetinizde gecikme yaşarsınız bu nettir. Hem hastalık hem psikolojik durum hem de bol bol tüketilen ağrı kesicilerden dolayı kesinlikle adetiniz gecikir bilginiz olsun. Korkmayın hamilelik asla değildir.

Ayrıca lütfen aşağıda bağlantısını verdiğimiz konuyu inceleyin.

Hayatım birliktelikte korunma yöntemlerini tam uyguladığınıza emin olduğunuzu düşünüyorum. Yani bir hastalık yaşamış ve atlatmışsınız onun haricinde ilaç kullanmışsınız ağrı kesiciler bile olsa adetinizde gecikme yaşarsınız bu nettir. Hem hastalık hem psikolojik durum hem de bol bol tüketilen ağrı kesicilerden dolayı kesinlikle adetiniz gecikir bilginiz olsun. Korkmayın hamilelik asla değildir.
Birliktelik de öyle denecek birşey değil ablacım sürtünme yoluyla birşeyler oldu prezervatif vardı oral oldu bide ona rağmen ondan kaynaklı gecikme değildir dimi

Birliktelik de öyle denecek birşey değil ablacım sürtünme yoluyla birşeyler oldu prezervatif vardı oral oldu bide ona rağmen ondan kaynaklı gecikme değildir dimi
Hayır hayatım kesinlikle birliktelik ile bu gecikmenin alakası yok. Yani hamile değilsin göreceksin adet olacaksın. İlaçların her türlü kullanımı ve diğer nedenlerden ötürü adetin gecikir. Stresin bile geciktirir bu bakımdan sakin ol. Asla ama asla hamile değilsin bilgin olsun. Sevgiler hayatım.

Hayır hayatım kesinlikle birliktelik ile bu gecikmenin alakası yok. Yani hamile değilsin göreceksin adet olacaksın. İlaçların her türlü kullanımı ve diğer nedenlerden ötürü adetin gecikir. Stresin bile geciktirir bu bakımdan sakin ol. Asla ama asla hamile değilsin bilgin olsun. Sevgiler hayatım.
Ablacım 9 gün geçti 10 gün oldu hala adet olmadım

Hayatım gene diyorum muhtemelen adet olacaksın büyük ihtimal ile ama yarın bi test al sabah idrarınla yap ama hamile değilsin. Maksat biraz psikolojin düzelsin hayatım.

Geri