Kulaklarım çok kaşınıyor neden olabilir çaresi var mı evde?

• Konbuyu başlatan nesibe_1
  • Başlangıç tarihi
N

nesibe_1

Forum Okuru
Kulaklarım çok kaşınıyor neden olabilir çaresi var mı evde?

Kulak kaşıntısı melek kadınlar kulubü kulak kaşıntısına ne iyi gelir forum'da.​

Birkaç gündür kulağımda bir kaşıntı var sebebi ne olabilir kızlar? Kulak kaşıntısına ne iyi gelir evde yapabileceğim bir tedavi var mı? Kulaklarımın ikisi de kaşınıyor ne olabilir? Kulak kaşıntısı neden olur hanımlar? Kulak kaşıntım özellikle de geceleri daha fazla oluyor kaşıyorum biraz rahatlıyorum ama geçmiyor bu durum. Doktora gitsem mi yoksa evde geçirebilecek bir şey var mı?

Merhaba
Kulak kaşıntısı bazen basit gibi görünse de geçiyor gibi olsa da bazen ciddi problemlerin sonucu olabilir. Örneğin kulak kaşıntısı iç kulak ile alakalı ya da bir kulak enfeksiyonu dolayısıyla da olabilir. Yine kulak iltihabı ya da kulak kristallerin oynaması da kulak kaşıntısına neden olabilmektedir. Yani sirke ya da zeytinyağı kulak kaşıntısına iyi gelir deniyor ama kesinlikle kulak zarınıza zarar verebilirsiniz o yüzden kulaktan dolma bilgilerle kulaklarınıza daha kötü bir zarar verebilirsiniz. Kulak burun boğaz doktoruna bir görünerek tam olarak sorunu anlayabilirsiniz. Doktorunuz kaşıntıya göre zaten ilaç verecektir. Kulak damlasıyla belki kulak kaşıntınız geçecektir.

Bebeklerde de sık yaşanan bir durumdur kulak kaşıntısı. Anne babalar mutlaka aşağıdaki yazımızı inceleyiniz. ''bebeklerde kulak kaşıntısı neden olur'' yazımızın detaylarını linkte bulabilirsiniz.

Geri