Kusarken kan gelmesi neden olur sebebi nedir?

G

Godfather.

Forum Okuru
Kusarken kan gelmesi neden olur sebebi nedir?

Kusarken kan gelmesi neden olur melek kadınlar kulübü kusarken kan gelmesi ekşi forumda.​

Dün gece çok mide bulantisi yaşadım ve kusarken kan gelmesi ile beni korkutan bir durum oldu. Kusarken kan gelmesi neden olur acaba? Acaba kusma olurken kan gelmesi önemli bir durum mu korkuttu da beni. Kusarken kan gelmesi durumu yasayanlar oldu mu daha önce? Bu bir hastalığın belirtisi mi merak ediyorum.

Merhabalar
Öncelikle geçmiş olsun. Kusarken kan gelmesi durumu boğazın tahriş olmasından dolayı olabileceği gibi önemli bir belirti de gösterebilir. Yani ince barsak mide ya da yutak borusu ile alakalı olabilir. Kan miktarı da bunun ciddiyetini gösterir aslında. Bana kalırsa doktora bir görünün ciddi bir durum olup olmadığı konusunda daha fazla araştırma yapılsın en azından öğrenmiş olursunuz. İç hastalıkları uzmanına görünmeniz dahilinde yapılan tahliller ve incelemeler sonucunda ortaya çıkacaktır. Belki de sadece bir boğaz tahribatı durumu da olabilir.

Bazen kusmak istersiniz kusamazsiniz peki kusmak için ne yapılır peki bu yöntemler doğru yöntemler mi? Dilerseniz yazımızı inceleyebilirsiniz. "Kusmak için ne yapabilirim kusmak için yapmanız gerekenler burada"

Geri