laparoskopi ameliyatı

nehirr

Yeni Üye
Üye
laparoskopi ameliyatı
merhaba laparoskopi ameliyatı için iyi bir doktor ve maliyeti hakkında bilgisi olanlar bana cevap verirseler sevinirim birde ağrılı bi işlemmi acaba yazarsanız sevinirim

Bu konu ile tam olarak bilgi sahibi değilim ama bildiğim tek şey kesinlikle başarılı bir operasyon olduğu ve delik açılarak yapıldıüı için vücutta iz bırakmadığı. Çok geçmiş olsun canım, sonuçları bizimle paylaşiırsan, sen gibi bir çok kişiye yardımcı olmuş olursun. Tekrardan geçmiş olsun dilerim.

Ben bu tarz ameliyatları bir doktor tavsiyesi ile olmamak gerektiği düşüncesindeyim.Banada olman gerekiyor dediler.Hemde bir devlet hastanesinde.Rahim filmime 5sn bakıp karar verdiler.Ben olmadım şimdi normal yolla hamileyim.Bu ameliyatların riskleri olabiliyor.Bence birkaç doktorun aynı fikirde olması şart.Nacizane bir tavsiye.

mrb ben bır ay once bu amelıyatı gecırdım histeraskopi ile brlikte özel bı hastanede oldum bır gece kaldım 450 lira gıbı fıyatla cıktım
sorunum kanallardan bırı tıkalıydı ve rahım ıcı yapısıklıklar vardı genel anestezı ıle yapıyolar bırı gobekten bırı kasıktan olmak uzere ıkı delık actılar bana amelıyat sırasında baygın oldugun ıcın agrı sızı yok sonrasındakı agrıda oturup kalkarken hıssedıyosun baska bıssey yok sonrasında cok rahat normal hayatıma dönebıldım 3 gün içinde nerdeyse ı bu amelıyattan sonra 6 AY ICINDE normal gebelık beklıyorum dedı sonra 2. kez kontrole gıttıgımde ıse doktorumunMESLEK AŞKI baskın cıktı ve tüp bebek dedi:) suan beklemedeyız hayırlısı olsun hakkımızda inş.
rabbim yardımcın olsun ne kadar arastırırsan okadar kafan karısıyo bıan önce karar vermenı tavsıye ederım

Son düzenleme:
mrb ben bır ay once bu amelıyatı gecırdım histeraskopi ile brlikte özel bı hastanede oldum bır gece kaldım 450 lira gıbı fıyatla cıktım
sorunum kanallardan bırı tıkalıydı ve rahım ıcı yapısıklıklar vardı genel anestezı ıle yapıyolar bırı gobekten bırı kasıktan olmak uzere ıkı delık actılar bana amelıyat sırasında baygın oldugun ıcın agrı sızı yok sonrasındakı agrıda oturup kalkarken hıssedıyosun baska bıssey yok sonrasında cok rahat normal hayatıma dönebıldım 3 gün içinde nerdeyse ı bu amelıyattan sonra 6 AY ICINDE normal gebelık beklıyorum dedı sonra 2. kez kontrole gıttıgımde ıse doktorumunMESLEK AŞKI baskın cıktı ve tüp bebek dedi:) suan beklemedeyız hayırlısı olsun hakkımızda inş.
rabbim yardımcın olsun ne kadar arastırırsan okadar kafan karısıyo bıan önce karar vermenı tavsıye ederım
cevap verdiğiniz için teşekkür ederim benim gittiğim doktorların hiçbiri laparoskopi önermediler benim sağ tüpüm kapalı ben laparoskopi yaptırıp yaptırmamak arasında kararsızım açıkcası ama bir an öncede hamile kalmak istiyorum artık sende inş. bir an önce bebeğine kavuşursun hayırlısıyla cnm

Geri