Lavinyayı 100 kişi ister bir kişi alır hahaha

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Lavinyayı 100 kişi ister bir kişi alır hahaha
Şimdiii bende anlatayım bari

Eşim yurtdışında okuyordu ve bizde zar zor görüşüyorduk.Neyse artık evlenmeye karar verdik ve ailelerimize açıldık.Benimde okul bitmişti.Gelecekleri gün öyle heyecanlıydım ki bende içim içime sığmıyordu.Her kıs eminim benim kadar heyecanlanır zaten:D:D Neyse geldiler ben güzel giyinmişim. Eşim beni görünce herşeyi unuttu hahaha bende onu görünce tabi parfümlerini sürmüş sürüştürmüş .Benden süslü olmuştu valla hahaha Neyse akşama kahve yaptım.İçine tuz atacaktım ama dedim neyse atmayım şimdi :D:D İstediler babam ilk başta vermedi verdim demedi yani hahaha tek çocuk loduğum için babam için bayağı zor oldu.Ama nihayetinde verdi eşimi o da çok seviyordu zaten.Bizde el öptük işte öyle bi akşamdı ...

Keyifle okudum canım:D Allah bir ömür boyu mutluluğunuzu bozmasın ee kız evi naz evi derler tabki hemen verdim diyemezdi baban:)

evet yaaa isteme olayından sonra zaten 2 gün sonra nişan oldu 1 ay içindede nikah bende ne oldu anlamadım ama çok şükür şimde çok mutluyum Allah bozmasın

Ne kadar hızlı gitmiş herşey bu acele niyeydi ki valla nasıl hazırlandınız merak ettim:)

Eşim sabırsızlanıyordu yaa bende istiyordum ama nişanlandıktan sonra 1 yıl nişanlı kalıp sonra evlenmek istiyordum esasen ama hayırlısı böyle oldu karambole geldik hahaha

Öyle tabi kısmetin kaderin önüne geçilmez derler canım Allah bozmasın:)

ALLAH ömür boyu mutlu etsin Lavişim önemli olan mutlu olmak zaten

Ne güzel işte, bir çok kız isteme olayından bin kat güzel ve sakinmiş :) ALLAH mutluluğunuzu daimi etsin, iyi günde de, kötü günde de hep tek yürek olun inşallah:)

Ay böyle kolay ve sakin kız isteme olayıda ortimle bana olsun inşallah:D:D

Geri