Lavinyayı 100 kişi ister bir kişi alır hahaha

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
Lavinyayı 100 kişi ister bir kişi alır hahaha
canlarım sağol bebişim çitosum rüyam Allah olanların mutluluğunu daim etsin olmayanlara da hemen yakın zamanda hayırlı kısmetler nasip etsin

Ferudun Düzağaç _ lavinya hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Progestan 100 mg ilaç kullananlar yardım eder misiniz ? Hamilemiyim Progestan 100 mg ilaç kullananlar yardım eder misiniz ? Hamilemiyim
Merhaba ben dört aydır evliyim evlendimden beri bir kere adet gördüm şuan doktor tedavisindeyim kis oldugunu yumurtaların tembel oldugunu söyledi Progestan 100 mg kullandım adet getirmesi için beş gün kullanmamı ve bırkmamı söyledi bugün üçüncü...
Bilmedikleriniz 3
Nice yıllara LAVİNYAM;) Nice yıllara LAVİNYAM;)
Uzun süredir bizimle birlikte olan iyi ve kötü günümüz de dostumuz dediğimiz ender kişilerin arasın da bulunan sevgili lavinyamın doğum gününü şahsım ve melekler mekanı adına en içten dileklerimle kutlarım iyiki doğdun iyiki varsın canım nice...
Özel Günleriniz 9
Lavinya hanıma sorum var Lavinya hanıma sorum var
Merhaba.Ben rastgele dolaşırken takıldım sayfanıza.Dualarınız kabul olur inşallah.Birşey merak ettim sakıncası yoksa tabii.Yaşınız kaç acaba?
Soru-Cevap 3
Mutlu Yıllar LaViNYaM Mutlu Yıllar LaViNYaM
Canım arkadaşım, Kardeşimmmm Bitanem LavişimmmmDostum sırdaşım gardaşımmmm :D:D <strong><font size="3"><span...
Özel Günleriniz 16
Ferudun Düzağaç _ lavinya Ferudun Düzağaç _ lavinya
Sana gitme demeyeceğim Üşüyorsun ceketimi al Günün en güzel saatleri bunlar Yanımda kal Sana gitme demeyeceğim Gene de sen bilirsin Yalanlar istiyorsan yalanlar söyleyeyim İncinirsin Sana gitme demeyeceğim Ama gitme lavinia Adını...
E-F Harfli Şarkılar 0