Lazer epilasyonda seanslar ne kadar sürer?

M

Misafir

Forum Okuru
Lazer epilasyonda seanslar ne kadar sürer?
epilasyon ne kadar sürer lazer epilasyon seansları lazer ne kadar sürer kaç seans koltuk altı kaç seans Lazer epilasyonda seanslar ne kadar sürer?
Lazer epilasyon yönteminde çok kısa sürelerde, büyük alanlarda çalışma yapılabilir. Her seans uygulama yapılacak bölgenin genişliğine göre farklı sürede tamamlanır. Örneğin, komple bacaklar, sırt gibi büyük alanlar ortalama 2-2,5 saat, koltuk altı, bikini bölgesi, yüz gibi daha küçük bölgeler 10-15 dakika, bıyık, çene gibi küçük bölgeler 2-3 dakika gibi sürelerde taranmaktadır.

Lazer Epilasyon Seansları Arasındaki süre ne kadar olmalıdır? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Özel Bölge Lazer Epilasyon Yaptıranlar Özel Bölge Lazer Epilasyon Yaptıranlar
Genital bölge kıllarının estetik olarak değer kazanması için, kasık üçgeninin dışına taşmaması, yoğunluğu, uzunluğu ile alanın tamamını örtmemesi, bakımının yerinde olması gerekir. Çeşitli kültürlerde cinsel organ çevresindeki kıllara daha...
Lazer Epilasyon 0
lazer epilasyon kaç seansta bitiyor lazer epilasyon kaç seansta bitiyor
selamlar lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim seansmı paketmi bu konuda kararsızım aranızda lazer epilasyon yaptıranlara sormak istiyorum lazer epilasyon ortalama kaç seans sürüyor ve tamamen bitiyormu
Bunları Biliyor musunuz ? 2
Lazer Epilasyonda Kalıcı Çözüm İçin Kaç Seans Gerekir? Lazer Epilasyonda Kalıcı Çözüm İçin Kaç Seans Gerekir?
bu konu lazerde kalıcı çözüm için kaç seans gerektiği konusunda bilgilere yer vermektedir. İstenmeyen tüylere kalıcı bir çözüm yöntemi olan lazer epilasyon da bazen köklü kıllar ve tüylerin fazlalağı seans sayısını arttırabilir. Lazerde kalıcı...
Lazer Epilasyon 4
Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter
Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter kızlar yaptırmayı düşünüyorum ama kaç seansta biter merak ediyorum
Soru-Cevap 1
Lazer Epilasyon Seansları Arasındaki süre ne kadar olmalıdır? Lazer Epilasyon Seansları Arasındaki süre ne kadar olmalıdır?
Lazer Epilasyon seansları arasındaki süre, lazer epilasyon uygulanan kişinin cilt ve kıl tipi özelliklerine bağlı olarak fark göstermekle birlikte, kılların çıkma süreleri, kılın bulunduğu bölgeye göre de değişiklik gösterir. Lazer uygulanan...
Lazer Epilasyon 4